6 rakam is – uyari isaretleri 6 rakam is dolandiriciligi için dikkat

Is dolandiriciligi simdi duyulmamis degildir. Istatistik ve anketler gerçek isleri daha orada sizi bekliyor daha aldatmaca is oldugunu göstermektedir! Ayrica, internet bu yana, insanlarin, özellikle çok fazla aptal ve olabilir kere! Edilmistir Yeni grafik ve gelisen teknolojiler ile, seyler piriltili ve gerçek görünür. Ama eski atasözü kalir – her parlayan altin degildir! Burada bir tuzaga düsmesini kendinizi önlemek için geçmesi gereken bazi uyari isaretleri vardir!

Uyari Isareti # 1: katilmadan önce bir miktar için Istedi

Gezegende gerçek isveren aslinda sirket katilmadan önce bir miktar ödeme isteyecektir. Bu bir sirket ciddi bir anda hepsini yaklasmistir inanan içine tek bir kandirmak hileler en kolay. Kalpazan ‘resmi katilarak’ harfleri sirketin antetli ‘üzerinde teklif mektuplari kopyalarini taranan ekleri saglamak hazirlanmasinda uzman! Hatta is basvurusu sizi kandirmak için yolda bir sekilde ve daha sonra taninmis kuruluslarin yönetim yönetme imzasi taklit!

Uyari Isareti # 2: banka bilgileri çok fazla ilgi mi

Ne önceki uyari isareti asagidaki ‘gerçek’ isveren banka bilgileri ve degil özgeçmisinizi saglanan bu ayrintilari ilgi olmasidir. Onlarin maas konum ve bunlar hesap numarasi hesabina ödeme aktarmak istediginiz kadar gerçek bir isveren veya bir sirket kesinlikle hesap numarasi soran olmayacaktir. Para yatirma için bir banka hesap numarasi saglayan, ayrica, aninda biliyorum dolandiricilik bir isaretidir. Eger bir ikilem içinde iseniz, bu sirket arama ve var ayrintilari alinti yapmak sizin açinizdan akillica olacaktir.

Uyari Isareti # 3: Is teklif hiçbir yerden

Bir is için uygulanmaz ve hiçbir yerde bir 6 rakam is çikmak! Bu bir sahte is sitesinden kesinlikle ve bu tür isleri kabul eger, büyük bir aldatmaca oldugunu biliyorum!

Uyari Isareti # 4: Onlarin Posta Listesi bir parçasisin

Eger kendi e-posta listesinde konum ve onlar degisti sadece adi olan pek çok kisi için akli basinda posta gönderiyor oldugunu büyük bir sans var. Bu üzerinden okuma biri emin-shot yolu onlar hakkinda yazdim ve kimlik bilgilerinizi aslinda ne ne için bakmaktir!

Uyari Isareti # 5: duyulmamis Sirket isimleri!

Bu aniden internet üzerinde yüzen sirket adlari bulmak için garip degil. Bütün ihtiyaçlari bir web sitesi ve bazi otantik görünümlü sahte kimlik ve voila oldugunu! Ortalama kisi orijinal ve sahte santiye arasinda ayrim yapmak için zor!

Uyari Isareti # 6: almalisiniz ne çok daha fazla ödeme!

Bir 6 rakam maas yetenegine sahip konum ama mantik ve takdirine burada oynayalim kabul etti. Zaten bazi is deneyimi oldugu için, kolayca bir vasifli isgücü olarak kendinizi bir piyasa degeri hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir isveren size gerçekten almalisiniz olandan daha fazla bir sekilde sunuyor, bir tuzak olabilir.