7 hizli adimda cdl olsun

1. Senin devletin LIK yazili testi geçmek. Her ticari sürücüsü genel bilgi testi geçmek zorunda. Genel bilgi testi temel yol kurallari ve güvenlik bilgileri kapsar.

2. Her yazili sinav ayni degildir. Eger sürüs olacak ne araç karar verin ve aracin kapagi onay testleri almak. Hava frenleri, tanker, iki katina, kombinasyon, haz-mat ve yolcu tüm onay testleri yapmak. Bir çift römork kombinasyonu araç sürüs planliyorsaniz, hava fren testi, kombinasyon testi ve çift römork sinavina.

3. Yazili sinava hazirlanmak. Online LIK uygulama testleri almak ve sizin devletin LIK el kitabi olsun. Bu çalisma yöntemlerden birini veya her ikisini birden kullanarak. Tamamen iki kez DMV gitmek için hem zaman ve para büyük bir kaybidir hazir olun.

4. D.M.V gidin ve sinava. DMV ‘da sinav bir bilgisayar araciligiyla ya da kagit üzerinde verilebilir. Kagit üzerinde alinan veya bilgisayar eyaletten eyalete degisir olsun. Sen geçmek için her test bir% 80 veya daha iyi almak gerekir. DMV size geçti bu oturum bir veritabani adinizi koyacagiz.

5. Bir egitim okula gitmek ya da bir ticari araç erisiminiz varsa kendi basiniza pratik yapabilirsiniz. Temel becerileri testi uygulama. Bu test yeteneginizi düz geri, paralel park test ve geri ofset birkaç manevra olusur.

6. Önceden gezi muayene için uygulama. Ögretim için her bölümünü araç ve nokta etrafinda gidip olarak adlandirin. Adlandirabilir yapamiyorsaniz bölümü, bu islevi nedir egitmen söyle.

7. Yol testi sürüs becerileri sinavi üzerinden alin. Sizin için lisansli olmak isteyen araçta sürücü gerekir. Bu test temel becerileri sinavi çok daha kolaydir. Eger bir arada araç sürüs yapiyorsaniz bordürler üzerine römork sürüklemeyin. Bu yaklasik yarim saat için bir egitmen ile etrafinda ticari araç sürücü gerekir. Açiklik düzeyi disari köprü noktasi altinda seyahat ederken.