acil tip bir gelecek

Biri sadece okula baslamadan zaman genellikle büyüdüklerinde onlar olmak istiyorum ne sorulur, çogu kez, bir avuç bir avukat ya da bir Vetrinarian, model, oyuncu, tüm açik olmak istedigini duyuyorum, ve olacaktir probbaly bunlarin en popüler tüm doktor. Ama gerçekten onlar olmasini istediginiz doktor her türlü olabilir 5 yasinda biliyor musunuz? Acil tip isler hakkinda nasil çogu biliyor musun? Onlar ne anlama geldigini biliyor musunuz? Ortalama yetiskin ne anlama geldigini biliyor mu?

Birisi ne olursa olsun mali durumun, onlara yardim etmek hastanenin sorumlulugu oldugunu emergecy bakima muhtaç ise o zaman önce çok hastane, bu srots bir charitiable yükümlülük kabul. Persembe gecesi ER sovlari ve iyi görünümlü acotrs ve stres riden ve asiri çalisan hekimlerin inci elives oynama oyuncu rolü gün önce, en acil servis hekimleri tarafindan personel degil, bir acil tip isleri onlar yerine zaman, bir yüksek emtia gece vardi scharge hemsireler telelphone reçete yapmak ve sadece asiri durumlarda bir genç doktor arayarak personel. Talep ne de acil servise için yüksek teknoloji ekipman ve parlak yeni araçlar için gerek yok kesinlikle yoktu. Disari olmadan bir süphe acil tip meslekleri son on yilda tam bir revizyon aldik. Ihtiyaç vardi önce, hastalarin çogunda otomatik olarak pre-op tedavi olmadan farkli bir tesise tasinan, zaman degisti.

Son 35 yil içinde degisiklik nedeniyle, yeni standartlar acil tip alaninda, bir acil tip isin geregi o gün geri oldugundan daha saygin simdi çok mor demaning ve vardir. Bu degnek sorumluluk diriltmek ve yasam olanlari kalitesini artirmak için gerekli önlemleri ne olursa olsun kullanarak stabilize etmektir. Bir güvenli, stabil durumuna getirdi, ama yine de kalici hayati tehdit eden hastaliklarin sonra bu hasta kabul ve istisareler o hasta için siralanmistir oldugunu görmek için acil servislerde hekimler sorumlulugundadir.

Ironik bir biçimde, is piyasasinda acil tibbi is basvurusunda için zarar veriyor, çogu zaman bu is ler çok aranan, ancak tip farkli alanlarda olanlara göre acil serviste doktor için maas oldukça largegap için dut, yok kez orada oldugu gibi arzulari yardimci olur. Diger hekimler 300,00 $ arti yukari miktarlarda yapmak gibi ortalama bir acil servis hekimi, yillik 229,00 $ yapabilirsiniz. En ögretim okullari onlar asina bir tesis içindedir kalan sakinleri nedeniyle EM bölümünde bir fulls taff ve maas artisi kurmay baskani katiliyor ve sonunda için ettirebilme ile gelen bir anlayisa sahip, bu kez, özveri ve gelir zor is. Genellikle iskarta zaman istemiyorlar kez kendi yerlesik ölçü sirasinda koymak.