alicilar onlari daha fazla bilgi için kilavuz sorulara savunur

Ev alici ve ev arayan yatirimcilar için, alici savunucusu gayrimenkul piyasasinda çok degerli bir avantaj olabilir. En alici ajanlar yaninizda mevcuttur ve onlarin en önemli yarari süphe olmadan bu uzman olarak kendilerini tesvik. Evinizde avi cevaplar daha fazla soru dönüm ise, biz bu alicilar ajan cevap verebilir olanlar bakmak.

1. En iyi ev bulmak için ilk hangi alanlarda aramalidir? Avustralya’da bilmediginiz bir sehirde iseniz, alicinin temsilcisi en iyi yasam tarzi ihtiyaçlariniza uygun olacak alanlara ev arama daraltmak yardimci olabilir. Onlar dogru insanlar size ihtiyaciniz olan her seyi ile en uygun yeri bulmak için araçlar iletisim ve ilerlemek için var.

2. Seçilen alanda mevcut evleri varsa nasil bilecegim? Avustralya özellikle Melbourne ve Sydney, alici danismani genellikle sessiz satis erisebilirsiniz. Onlar sizin için kullanilabilir sessiz listeleri veya reklami özellikleri yapabilirsiniz. Onlar her zaman evlerin mevcut trendi üzerinde well-bilgi ve belirli bir özellik onlarin güvenilir kisiler ile satilik oldugunda anlik bildirim almak.

3. Gayrimenkul arama ortak hile nedir? Bu keskin alici fark ve orada birkaç diger ürünleri belirli bir özellik üzerinde ve genellikle gizli ücretleri ekleyebilirsiniz onlara anlatmak için geleneksel bir emlakçi hüner. Bilgisiz ve çaresiz ev satin zaten kendi araci için güven insa bilerek emlak satin akil olmaz. Bir alici danismani böyle emlakçi en hileler para kaybetme engel olur. Onlar açikça de size satin alma sürecine izin vermeden önce yerlesmek gerekebilir gider olarak yapilan tüm ücretler sunmak ve tartisabilirsiniz.

4. Neden bazi ev arayanlar açik artirma ile daha fazla para sürmek almaya devam mi? Bu (bir özelligin soran fiyatina göre) düsünüyorum bütçeniz dahilinde oldugunu ihaleleri gitmek için özellikle sinir bozucu olabilir ve yine daha fazla para sürmek zaman ve olmak. Alicinin savunuculari aslinda gidiyor ve birçok durumda aslinda onlarin ücreti bir parçasi olarak sizin adiniza katilacak deger hangi ihaleleri belirlemenize yardimci olabilir.

5. Mülkiyet yüksek veya düsük fiyat istiyor? Birçok deneyimsiz ya da sadece ortalama ev alicilari için, belli bir ev bir fiyat soran Piyasa deger yüksek veya düsük sonunda olup olmadigini belirlemek zor olabilir. Emlak degerleme bu sorulara kesin bir cevap verebilir ama tam anlamiyla kesfetmek için özellikleri yüzlerce ve veteriner ile, sadece mali açidan degil. Onlar tam hesaplamalar bildiginiz gibi alici danismani en iyi çözümdür.

6. Bir alici savunuculari müvekkilinin için tüm satin alma islemi yapabilir miyim? Bu sorunun dogru cevabi EVET! Bu onlarin varliginin tek amaci var, ve onlar dahil veya bunlari olmak istiyorum olarak kurmadan olacaktir. Belli bir ev degeri kadar gitmek veya asagi mi? Kimse kesin olarak size sunu söyleyebilirim – ama bir alici danismani sizin sermaye artisi için en iyi olan alanlarda bir fikir vermek, ve ne kadar bir faktör bu satin alma kararinda olmalidir olabilir.

7. Bir istemci bir alici danismani tarafindan onaylanan bir özellik satin almaliyim? Yasam tarziniza, ihtiyaçlari, mali durumu ve özellik için planlari hakkinda bilgi ile donanmis, Melbourne veya Sydney bir alicinin savunucusu satin alma karar nedenle tarafsiz bir ses olabilir. Onlarin samimiyet ve hedef güvenlik ve kaliteden ödün vermeden en uygun eve getirmek için ile, YES ögrenmek gerekir

Avustralya alici savunucusu Melbourne oldukça esnek hizmet yapilari vardir. Sadece ev seçimi ve bazi müzakere yardim hakkinda genel bir rehberlik gerekiyorsa, sik sik bu profesyonellerinden tam, baslangiç-bitis hizmeti üzerinden indirimli bir ücret alabilirsiniz.