Amerika’da en 3 uçus egitim okullari

Yani, bir pilot olmak istiyorum ama nasil baslamak için bir ipucu yok. Peki, tavsiye ilk parça bir uçus egitim okulu devam etmektir. Bir okul zor degil bulmak çok Amerika’da çok farkli uçus egitim okullari vardir. Eger en iyilerinden biri katilmak istiyorsaniz, o zaman Amerika’nin en iyi üç uçus egitim okullari hakkinda bilmek isteyecektir. Asagidaki üç uçus egitim okullari ülkenin en iyi üç olarak birçok kisi tarafindan kabul edilir. Yani, bunlardan herhangi birini katilmak ve iyi bir egitim almak ve gerçekten uçmayi ögrenebilirler.

Embry bilmece havacilik üniversitesi
Bu uçus egitim okulu da bir üniversite ve pilot olmak istiyorum ama ayni zamanda dört yillik lisans isteyenler için harika. Bu üniversite mezunlari kelimenin tam anlamiyla pilot olmak için hazirlanmistir. Bu üniversite ayni zamanda havacilik alaninda is her türlü için hazirlar.

atp
Ayrica ATP olarak bilinen Havayolu Tasimaciligi Uzmanlari, ülke genelinde okullarda pilot egitim vermek. Eger havayolu alaninda çalismak istiyorsaniz havayolu ile karsilastirilabilir bir ortamda çizgi uçagin üst egitim olacak çünkü o zaman ATP sizin için en iyi uçus egitim okuludur. Uçuslar gerçekten tüm durumlarda mümkün olan en iyi pilot olmak nasil egitim yilinda pilot ögretmek için çesitli hava kosullari, hem de trafiginin yüksek oldugu alanlarda da, çapraz ülkeyiz.

üçgen baglanti akademi
Delta Connection Academy Amerika’nin üstün uçus egitim okullari bir digeridir. Bu okul ulus baska bir okul daha FAA bölümü 141 pilotlari egitiyor. Akademi Delta aittir çünkü Ayrica, mezun sirket ile bir is alma bir avantaj saglar. Tabii ki, bu uçus egitim okulu mezunlari herhangi bir havayolu ile çalisabilir ve akademi basariyla dünya çapinda 26 farkli havayollari ile mezun yerlestirmistir. Fazla 86 farkli ülkeden Pilotlar Delta Connection Academy tarafindan egitilmistir. Delta Connection Academy önce Comair Havacilik Akademisi olarak biliniyordu.

Bu uçus okullarindan biri düsünüyorsaniz o zaman gereken bir seyler vardir unutmayin. Her seyden önce, size isitme korumak ve büyük bir iletisim saglamak için bir Teleks kulaklik veya bir Peltor kulaklik satin almak isteyeceksiniz. Eger satin almak için gereken diger seyler egitim okulu tarafindan ele alinacaktir. Yani, yukaridaki öneriler kontrol ve bugün uçus egitim baslayin!