Avustralya’da doktorlar isler

Avustralya’ya hareket ve hakli birçok kisi hayal. Bu fantastik ve çesitli sahne (ve harika bir seçim olsun, bu yasam geri koydu stili (Avustralyalilar ifade ‘merak etmeyin’ ile esanlamli oldugunu nedeni var) olsun, Avustralya’da yasamak istiyorum için çok büyük nedenler var Bu sahne ile birlikte büyüleyici yaban hayati), sicak ve hos bir iklim, ya da büyük gida, eglenceli gece hayati ve iyi alisveris özelligi modern ve heyecan verici sehirlerinden. Ve hatta orada yasamak isteyen birçok kisi farkinda olmadan bu iyi bir neden, ayni zamanda dünyanin en zengin ülkelerinden biri oldugunu (üst yirmi arasinda) ve bu yasam kalitesi açisindan yasamak için iyi bir iklim yapar ve vergiler.

Tabii Avustralya’ya tasimak istediginiz kadar çok iyi nedenler ile olsa ki, orada küçük bir rekabet daha fazladir ve kabul almak için çok zor olabilir. Neyse ki ancak, Avustralya bazi meslek ihtiyaci var, ve dogru alanda yetenekli olanlar ülkeye alma büyük bir sansi. Bu, marangozlar gibi birçok el emegi isleri içerir, ama doktorlar için uygun pozisyon da vardir. Bu Avustralya doktorlar için is için gitmek için harika bir yer yapar anlamina gelir ve flip tarafinda, bir çok istenen ülkeye girmek ve daha iyi yasam tarzlarini degistirmek için yetenekli bir tibbi pozisyonu olan biri için harika bir yoldur.

Avustralya’da bir doktor olmak daha az saat, daha iyi ücret, fantastik egitim olanaklari ve daha iyi çalisma kosullari ile göze olacaktir. Parçali bunlar, sicak hava zincirleme etkileri geri yasam tarzi ve zengin ekonomi, hem de doktor eksikligi koydu. Eger tip mesleginin içinde iseniz o zaman Avustralya’ya tasimak anlamina gelir, ama daha tesvik degil sadece var.

Aslinda uzak hastalik izni veya dogum izni kendi hastanelerinden olan personel için doldurmak amaciyla bu geçici yani, ‘vekil’ islerini alarak Avustralya sonuna kadar hareket birçok doktor. Bu tür isler çok avantajlari ve dezavantajlari vardir ve bir ‘siradan’ konumu üzerinde bu seçmek isteyip degil kisisel tercihinize çok baglidir. Bir yandan bir vekil is size pozisyon, çesitli is ve zaman kapali çok için nispeten yüksek ödeme almak anlamina gelir, ama olumsuz size tam olarak tanimak için hiçbir istikrar (ya da zaman demektir es- isçi) ve ilerlemeler açisindan daha az umutlari. Ancak, is ve onunla birlikte gelen yasam tarzi bu tür seçmeliyim, bu tür is bolluk içinde ve rastlamak son derece kolay oldugunu göreceksiniz.

Doktorlar Avustralya’da gerekli tip mesleginin sadece onlar degildir ve hemen hemen her vasifli tibbi is orada var memnun olacagini da unutmayin. Bu ambulans sürücüleri, hastane personeli, hemsireler, cerrahlar, ugrasi terapisti, psikiyatrist, idari personel, kodlayicilar ve daha fazlasini içerir.