bale ayakkabilari ve pointe ayakkabi ve daha fazla esneklik

Yaz Intensives esneklik için bir sans sunuyoruz. Ilk sabah sinif sonra kismen günün geri kalani için isindi. Son derece klimali ortamlarda siniflar arasinda dinlenme sürece Yani,. Bunu yapmak degil tavsiye. Bir serin ama soguk degil yerde, bir yere belki de gölgeli açik havada, daha iyidir.

Ayrica, bale ayakkabilari ve pointe ayakkabi siniflar arasinda mümkün oldugu kadar kurumasini bekleyin, daha uzun sürecek ve tam olarak dogru bu kadar çabuk uyum oldugunu kaybetmezsiniz. Bunu eger her iki çift olan, yardimci olur.

Bale yogun egitim fleksör kaslarin yogun kullanimi anlamina gelir. Battment tendu, grande battment ve developpe en avant iliopsoas (kalça fleksör) kaslarin yogun kullanimi anlamina gelir. Kalça kenarindaki gerginlik disa döndürmek için uyluk yetenegini karsi gibi uzanan sabit olmadan, bu gerginlik, sizin katilim uzlasma olacak. Ayrica bir arabesk yaparken, bel ve kalça ön esneklik azaltacaktir.

Egzersizler arasinda yapilan bir ayakta hamle kalça fleksör ve postural kas kadar bina gerginlik rahatlatmak olacaktir. Gücü ve streç arasinda tam olarak dogru dengeyi bulma çalismalarinda güç olusturur seydir.

Arkanizda diger duvarin barre üzerinde çalisma bacak ile ideal arabesk konumda kendinizi yerlestirirken iyi bir arabesk için streç için en iyi yollarindan biri, bir barre üzerinde tutabilir stüdyo kösesinde yer almaktadir. Daha düsük bir barre varsa, dik konumuna geri almak amaciyla kullanabilirsiniz. Iyi yerlestirilmis konumda tutarak, tekrar tekrar bir demi plie yapin.

Barres ile hiçbir köse varsa, dik tutmak için ellerini tutmak bir okul arkadasi olsun, ve size demi kat yapmak için arkasinda barre üzerinde bacak yerlestirin.

Dansçilar için harika bir streç rejimi yoga. Benim en sevdigim “- Yoga Mind & Body Ali McGraw” dir. Bu birkaç yil eski ama hala kullanilabilir. Yeni baslayanlar için degil, ama dansçilar çok seveceksiniz. Pozisyonlari en dansçilar için kolaydir, ve kas gerginligi fantastik rahatlama saglar. Aksam Bitti bu gergin ve uyku hazir birakacaktir.

Bir daha aktif germe rutin “Klasik Stretch” dizisidir. Hala kas kurtarma izin verirken daha hafif bir ders programi gün, ya da herhangi bir sinif gününde, “Sporcular ‘Yogun Stretch” kas gerginligi kurtulacaksiniz.

Eger yaralanma sonrasi iyilesme ise, yukaridaki her iki yararli, ancak bu rutinleri yapmaya hazir olup olmadigi konusunda doktorunuza, ögretmen veya egitmen danisin olabilir.

Elektrolit ve dehidratasyon kaybetmek kas gerginligi ve kramplari neden olabilir. Sizin gidalar, kalsiyum / magnezyum takviyeleri ve “Tüm 12” hücre tuzlari gerçek deniz tuzu büyük bir yardimci vardir. Kereviz Eger, organik, birden fazla mineral tuzlar yiyebilirsiniz saltiest gidalar biridir, ve o da bir nemlendirici gida – siniflar arasinda mükemmel bir atistirmalik.

Dehidratasyon ile kilo kaybi apparency bastan çikarici bir tuzaktir. Tanimak ve kilo konusunda endiselenmeyin. Eger su içme kabarik düsünüyorsaniz, o zaman da mineral dengesini ve hücreleri suda yüzen ama kullanmak mümkün degildir. Siz hala susuz konum. Abur cubur spor sulari unutun. Daha iyi suya deniz tuzu bir tutam karistirin ve içmek için. Neon renkler ve mineraller bir çift yardimci olmayacaktir.

Yani, isi kendinize dikkat edin iyilesme süresi olarak bos zaman tedavi ve yogun yaz en yarar olacaktir!