barmenlik düsünün

Yeni bir meslek için ya da sadece bir yaz is ariyorsaniz, o zaman dikkate alinmasi gereken pek çok sey vardir. Örnegin barmenlik al. Barmenlik verir ve orada en kolay ve en stresli islerden biri olacak gibi görünüyor. Gerçekten birkaç içki ezberleme hakkinda zor ve daha sonra müsteriler için bunlari yapmak olabilir?

Barmenlik, baska bir meslek gibi, ilk görünebilir çok daha fazlasidir. Hiçbir is disaridan göründügü kadar kolay. Gerçekten isin karmasikligi ve zorluklari derinligini anlamak için bir is yapiyor alir. Insanlar barmenlik farkinda degilsiniz en büyük seylerden biri dahil ne kadar sosyal etkilesimdir.

Bunu neye benziyor in zaman geçirmekten keyif herhangi bir restoranda bar hayal? Insanlarin ne tür barda oturup? Kafanda bu resim Baslarken barmenlik daha net bir görüntü vermek için yardimci olacaktir. Hayal ise çalistiginiz olarak konusmak istediginiz, tek basina genellikle orada, insanlar tarafindan çevrili olmak. Barlarda Çogu zaman insanlar kisi barmenlik kendi hayat hikayesini anlatmaya çalisiyorum. Onlar dikkat ve barmenlik kisinin genellikle veremem ki konusma istiyorum. Yani barmenlik sizinle konusmak ve insanlari dinlemek gerekmez bir is olacagini sanmiyorum.

Ben sadece bir örnek olarak barmenlik kullaniyorum. Benim açimdan herhangi bir meslek beklenen ne altinda bir agirlik ve sorumluluk tasir gerçeklestirmek için elde etmektir. Çogu meslek iletisim ve insanlarla iliski düzeyi gerektirir. Bu is aslinda sizin gerektirir ne dogru bir resim olmadan, barmenlik de dahil olmak üzere, herhangi bir is için kayit olmamalidir. Dikkatle insanlarla ve buna göre bir is seçmek istiyorum etkilesim düzeyini düsünün. Insanlar disari stres ya da etkilesim çok gerektiren bir is için iyi bir fikir olmayabilir daha bosa çikarmak egilimindedir.

Kolay ve stressiz olabilir gibi görünüyor bile barmenlik, aslinda her türlü insanlarla etkilesimleri ile doludur. Bu müsterilere nezaket korurken hizli ve altinda stres çalisabilecek bir barmen gerektirir. Seyler göründügü gibi her zaman degil. Herhangi bir meslek hakkinda barmenlik ya da dikkatli ve güvenle baska bir is devam edin içeri atlamak Ve bilin.