Basarili bir kadin girisimci olmak için nasil

Is bugünün büyük bir rekabet için, artik herhangi bir cinsiyet ariyor degildir. Erkekler hem de kadinlar kendi hedefleri ve basarilari islemek için ellerinden geleni çalisiyoruz çünkü. Kadinlar ne olursa olsun erkekler de yapabilirsiniz yapabilecegi zaten kanitladi.

Ben paylasilan bu makalede, basarili kadin girisimci sayisi ortaya çikar gibi biz de de basarili olmak istiyorum ama nereden baslamak için henüz bilmiyoruz bazi kim için bazi ipuçlari ve fikirleri paylasmak zorunda kanit bir kanitidir.

Hiç kimse zaman ve yanlis zamanda asiri iyimser olmak aslinda kötü is kararlari yol açabilir tüm iyimser oldugunu. Basarili bir is kadini sik sik bir takim oyuncusu olmasi gerekir – ya da sadece bir ilham kaynagi olarak hizmet – her zaman kursun olmak israr degil. Ve, açik bir zihin sahip bir “yaratici” insan olmak çok daha önemlidir.

Yerine sizinle iyi çalismak gerekiyor bu “insanlar” sen sadece sormasi gereken insanlarla çalismak ne kadar iyi ilgili bir soruya cevap?

Örnegin, aile üyeleri ile çalisma ilgisiz çalisani ile çalismaktan çok farkli bir sey, ve hemen hemen herkes kolay olacak millet ile birlikte alabilirsiniz. Endiseler, sikayet ve talepleri olanlar – “Sen, zor can sikici ve aglamakli millet ile çalisabilir” Bu müsteri ve sizden duymak büyük olasilikla çalisani oldugu için bu nedenle soru gerçekten olmamalidir.

Yukarida belirtilen önemli bilgiler disinda, burada daha fazla ipucu bunu mümkün kilmak için nasil bir fikir.

Basladi 1.getting
Bir girisimci cesaretle ilgisi yok olarak, is dünyasinin belirsizlik için cesur yeterli degil varlik hakkinda endiselenmeyin. Güvenli bir is birakarak ve bilinmeyen içine dalma alarak girisimciler dikkat Insanlar bazen cesaret (veya çilginlik) hayret.

Ben tanistim en basarili girisimciler, ancak, özellikle cesur kendilerini görmüyorum. Aslinda ödev bir sürü yapmak ve dikkate basarisizlik imkani almak acil durum planlari yapmak.

2. Büyük bir fikir arayin ve akilci.
Orada küçük bir fikir varsa büyük bir risk alarak bir nokta, ve ekonomik açidan, bu beklenen deger konsantre mantikli, hangi potansiyel deger yaratma kez aslinda ulasma olasiligi anlamina gelir. Isinizi% 100 güvenli ve girisimci basari sansini sadece% 10 ise, o zaman gelecekte beklenen girisim degeri (‘ödeme’) kez 10% karsi gelecekteki maas karsilastirma.
Beklenen deger (ödeme kez 10%) maas fazla ise, o zaman mantikli bunu bir denemelisiniz. Ancak, çogu insan mantiksiz beklenen deger maaslarinin daha çok yüksek degilse bu yüzden, onlar daha kesin sonuç için tercih etmeli, isteksiz risk vardir.

3. basari düsünüyorum.
Istediginiz basari tür ulasmak için, büyük hayal gerekir. Her basari öyküsü büyük hayalleri ile baslar. Kendiniz için büyük hayalleri olmasi gerekir – Eger birisi, zengin ünlü ya da yerine olmasini istediginiz. Eger ulasmak istediginiz bir net bir vizyon olmasi gerekir. Ama tek basina hayal içinde durmuyor. Eger aktif, neredeyse hissediyorum kafanizda basari görsellestirmek ona dokunamaz veya onu elinizin altinda olmalidir. Her firsatta geri bu görüntüyü oynatin. Bu mevcut gelir üçlü ne bir duygu? Nasil hayatinizi degisecek? Eger milyon dolar isareti elde eger gibi ne is bakacagiz?

4. Eger ne ile tutkulu olun.
Hayatinizin herhangi bir veya tüm bir bölümünü degistirmek için bir is baslatmak. Bu degisim ulasmak için, seyler biçimini degistirmek için ve Hayati dolu dolu yasamak için yogun, kisisel tutku gelistirmek veya ortaya çikarmak gerekir. Sen ne seviyorsan Basari kolay gelir. Neden? Biz sevdigimiz seyleri hakkinda hedeflerin bizim pesinde daha acimasiz oldugu için. Eger su anda is nefret, size hiç de basarili olacagini düsünüyorsunuz? Degil bir milyon yil içinde! Eger birlikte plod olabilir, hatta görevleri yetkili olmak, ama bunu büyük bir basari asla. Eger ilgilendiren bir sey yaptigini sadece basarili olmak için yapmaniz gereken ne en yüksek performansi elde etmek ve yapacagiz ya da hakkinda bakim bir sey. Basarili girisimciler kesinlikle ne yaptiklarini seviyorum çünkü 15 ya da 18 saat is için bir gün koyarak gerçegini umursamiyorum. Is dünyasinda basari tüm sabir ve tutkulu ve görevleri ve faaliyetleri ile deli yalnizca elde edilebilir zor is, ilgili.

5. buna göre planliyoruz.
Bir vizyona sahip ve size vizyona ulasmak inaniyorum kendinizi yeterli inanç var. Ama vizyonuna nasil biliyor musunuz? Vizyon elde etmek için, nihai görüs dogru atlama tasi saglayacak somut hedefler olmasi gerekir. Yazili olarak hedeflerinizi koyun, aksi takdirde sadece onlara maddi olmayan fanteziler olarak yapar. Sen her türlü eylem görme ulasilmasina katkida sekilde her gün planlamak gerekir. Eger el yapimi ev mobilyasi bir sonraki Martha Stewart olarak kendinizi öngörüyor musunuz? Belki bugün, size baslatmak için umut el yapimi ev tekstili yeni hat kavramsallastirmak yardimci olmak için bir sanatçi görmek gerekir. Yogun hedef yönelimi her basarili girisimcinin özelligidir. Onlar bir vizyon var ve onlar oraya nasil biliyorum. Hedefleri belirlemek ve basari için planlar yapmak yeteneginizi basarili olmak için gerekli beceridir. Plani, plan ve plan – çünkü onsuz hatasi garantilidir.

6. Sürekli ag yollarini ariyoruz.
Yönetim ekibi, yönetim kurulu ve stratejik ortaklarindan – Is hayatinda, Saklamak sirket tarafindan degerlendirilecektir. Isletmeler her zaman daha çok, küçük isletmeler yardima ihtiyaç. Belki bir ticaret birligi toplantisinda bir araya geldi bayan fon güvenli yardimci olabilir, ya da bir konferansta beyefendi yönetimi tavsiye saglayabilir. Insanlarin size yardimci olabilir ve karsiliginda yardimci olabilir kiminle ittifak olusturmak için önemlidir. Is dünyasinda basarili olmak için, iyi bir ag becerilerine sahip ve her zaman rehber genisletmek için firsatlar için dikkatli olmaliyiz.

Basari için 7.Self-Disiplin.
Bir hedefe ulasma disiplin bazi eleman gerektirir. Girisimci için, bu faktör özellikle önemlidir. Baslayan ve basarili bir is çalisma süresi, planlama ve sabir alir. Bir girisimci kendi is basarisi için nihai sorumlu, bu nedenle, o özellikle baslangiçta, çalismasini bekliyoruz, herkesten basarili olmasini saglamak için daha fazla olmalidir.

8. Belirli bir is gelismeler bir zorunluluktur.
Her yil, yeni is ve fikirler yüzey binlerce. Basarili girisimciler kendilerini rakiplerinden ayrilir için biliyorum. WiseTechnology.com bireysel mevcut teknoloji almak ve gelistirmek gerekir nasil aydinlatmak için Galileo’nun teleskopu icat kullanir. Galileo onun teleskop icat ettiginde, bir Hollandali zaten ona ilham biri yaratmisti. Galileo kendi gelistirilmis bir versiyonu olusturuldu ve daha fazla basari elde.

9. indirim hatasi
Insanlar odaklanmak ne bulmak egilimindedir. Basarili is sahipleri basari odaklanmak ve basarisizlik bir seçenek olmadigini iddia gerekir. Girisimci sahip düsünürse Gerçekte, bir is kötü yapar bile, sadece basarisiz oldu.

10. finansmani için geleneksel yerlere güvenmeyin
Bu is almak için finansman elde ve çalisan söz konusu oldugunda, büyük bankalar muhtemelen hiçbir basari garantisi olan bir yeni bir girisim için borç para ihtimali de kapatilir. Bunun yerine, Kadin Is Merkezleri ve Toplum Gelistirme Finansal Kurumlar yardim almak içine bakmak. Sadece onlar yerden küçük isletmeler edinmek isteyen, ama onlar da is basarili oldugundan emin olmak için rehberlik.