bazi büyük basari tirnak her gün ilham

Basari ve basarili insanlar hakkinda isitme gibi insanlar. Onlari çekici kilan basarili bir kisinin aura bir sey var. Basarili insanlar bize ilham sürekli bir kaynak vardir ve sik sik hayatinizi basariya ulastiracak bazi ipuçlari emmek için, onlardan bir seyler ögrenmek için onlarin kitap disinda bir yaprak almaya çalisin.

Bazen, bu motivasyon içinizde bir kivilcim tutusturmak ve bu kadar uzun süre isteyen oldum hedefe ulasmak yardimci olacaktir tutku yakit, hangi basari tirnak gelebilir. Bu yazida bu basari tirnak bazi bakmak ve telkin onlara iletti ediliyor ne analiz çalisalim.

“Ben dürüst size nefret bir sey basarili olmak için daha ask bir sey bir basarisizlik olarak daha iyi oldugunu düsünüyorum”. – George Burns

Bu alinti birbirlerine karsi iki deger karsiya – seni seviyorum ne yapiyorsun ve nefret ne yapiyorsun. Bizim faturalari ödüyor çünkü nasil aramizda çok biz nefret bir is sikismis olmanin aci bilmiyorum? Ancak, George Burns, komedyen, aktör ve yazar size baslangiçta ona basarisiz bile, gerçekten yapiyor ne ask sürdürmeye daha yüksek bir erdem olduguna inanmaktadir. O dünyada her sey için tutku ödün ve ona sopa eger, sizin için talip ne elde baglanmistir asla bahsediyor.

“Basari cosku kaybi olmadan basarisizlik basarisizlik olacak olusur”. -Winston Churchill

Basariya giden yol pürüzsüz asla ve hatta tüm zorluklar türlü ve basarisizlik ile doludur. Ancak, ne erkeklerden erkekler vizyonun gözden kaçirmadan ve cesaret kaybetmeden kalkarken ve bastan baslama tutumdur ayirir. Onlarin sevk ve motivasyon kaybetmek olanlar hayatta basari elde asla.

“Bu ne olsun degil. Ama biz katki ne hale kim … bizim hayatimiza anlam veren”. – Anthony Robbins

Basari para yükler ya da evin önünde park etmis araçlarin bir çizgi sahip degil. Zengin olmak, basarili olmak karistirilmamalidir. Basarinin gerçek ölçüsü Eger insanlarin ya da toplumun etrafinda ve geride ne izlenim için ne kadar degerli oldugunu.