biliyor musunuz, on seyler nüfusun% 95 bilmiyorum, nasil reklami asla bir is için

ipuçlari, yöntemler, hile ve hemen baslamak için akilli yollar

• durdurun ve sorun 10 kisi sokakta ve Is Arama en etkili iki yöntem ve sansini sadece bir cevabi biliyor olabilir ne hepsini isteyin. ¾ tüm Birlesik Krallik’ta is, ve diger birçok ülkenin, yayinlanmayan rota üzerinden teminat altina alinmistir! Daha Kidemli Isler yüksek rakam hala! Burada yayinlanmayan Is Piyasasi hakkinda bilmediginiz sey daha vardir:

• Bu pazar yerinde satilan gereken bir Emtia veya Hizmet olarak kendinizi düsünmek zorunda. En rekabet oldugu yerde Mantiken ‘satilan’ olmak istiyorum. Insanlar çok rekabetçi bir pazar oldugunu daha sonra ‘sizin gibi’ diger onlarca veya yüzlerce bir seçim var.

• Yani en rekabet, genel olarak duyurulmus Pazar oldugu yerde neden o zaman çogu insan is arar? Açik açik koyarak üç ana nedeni, cehalet, atalet (her zaman bu sekilde yapilir!) Yetkinlik eksikligi ve / veya alternatifleri denemek için güven var!

• Bu iki ana ‘Reklami yapilmayan yollari’ ilk Ag denir – kisilerinize kullanarak anlamina gelir. Bu bildiginiz anlamiyla listeleyen herkes içerir – evet ben üniversite / okul, siz müsterileri insanlar, gerçekten sadece oldum herkes, Egitim yoluyla, is ve geçmis is, hobi ve sosyal ömrü boyunca, kelimenin tam anlamiyla herkes anlamina gelir. Onlar mutlaka isler kendilerini sunmak için gidis degildir (zaman zaman olabilir olsa da) ama onlar sizin için orada ekstra gözleri ve kulaklari “disari mümkün olacak.

• Ikinci ‘Spekülatif’ yaklasimi denir. Senin gibi – – özellikleri bu tür kim bu, özellikle transfer beceri, deneyim, egitim ve arka plan ve o zaman insanlar istihdam dikkate muhtemel gibi görünen kuruluslarin arastirma sunmak için ne emin olmak demektir. Hedef kuruluslarin arastirma basarinin anahtaridir.

• Isveren su anda reklam olmayabilir, ama onlar ilgi olmayacak anlamina gelmez. Yillar boyunca pek çok halk tam anlamiyla bir aç isveren tarafindan kendileri için olusturulan yeni bir is oldu! Meslektasim bu yaklasimi kullanarak bir ilk 3 aylik bir sözlesme teklif ve 6 yili askin bir süredir Sirket kaldi – Ben bir eski biliyorum!

• Peki kendinizi satmak gerekiyor? Tam ‘ürün bilgisi’. Sen, güncel, bu okuyucu sikiyor kadar uzun uzun ilgi olusturmak için yeterli degil ama CV (veya Devam) iyi olmasi gerekir. Denemek ve ana ‘satis’ noktalari ne odaklanmak ve size okuyucu hakkinda bilmek istedigi düsünün ne olacak gerekir. Bir CV is size is bulmak için degil unutmayin, ama bir görüsme için. Orada iyi bir CV yardim kitaplari bir sürü vardir! Hiç bir CV kendiniz hakkinda yalan söylemez.

• Harf Kaplama. Bir ‘unadvertised is’ ya da kisa, keskin, etkili Kaplama mektubu gerekir ‘bir is için potansiyel’ için. Hiç kimse, 3 çok kisa paragraflar sonra, neden (konusma açikliklar / firsatlar – onu kelime ‘is’ devam) yaziyoruz söylemek bir sizden herhangi bir yazisma bekliyor muhtemel oldugunu dayanarak söyleyerek bir orta paragraf da CV kapali ve sadece bir ya da iki ana güçlü (çok, çok az kelime) ve ‘umut’ gibi kelimeler kullanmak, ya da ses ‘sürünen etmeyin’ Ben yakinda toplanti için sabirsizlaniyoruz ‘gibi bir sey söyleyerek olumlu bir son paragraf vurgulayarak / yalvaran ‘ve ses asla’ umutsuz!

• Yani, bir gün yakinda bir toplanti ya da daha resmi bir görüsme için alacaksiniz! Bu konuda orada seyler ton vardir. Ancak burada rekabet avantaji verecek bir ipucu. Neredeyse insanlarin hiçbiri, Plan ile rekabet hazirlayin veya görüsmeler için Uygulama olacak – kesinlikle dogru! 2% daha az hiç bir uygulama röportaj yapmak! Birisi alin, ideal bir aile üyesi bu sizin için bir uygulama görüsme gerçeklestirmek için tek seçenek, sürece – bu büyük bir fark yaratabilir.

• Müzakere. Bir sey üzerinde müzakere mümkün olan en iyi zaman olarak en kisa sürede size istediginiz bildiginiz gibi oldugunu unutmayin. Bekliyoruz ne gelir röportajda erken sordu gerçek bir rakam ile cevap için çalisin! Bu ‘atese diger demir’ oldugunu ima ama çok uzun süre insanlar durak için dikkatli olmak sizin lehinize olabilir.

• Her zaman üst üzerinde yol gitmeden ‘var beklentilerini asmak’ için bir ölçüde deneyin. Bu listenizde sayisi on bir neden (’emin yeterlilik’ bir tür). Ben sadece basinda on söz olsa da, var!