Bir bilgisayar danismani olmak nasil

Hiç bir bilgisayar danisman olmak istiyordum, ama bunu kesip eger emin degildi mi? Bilgisayar sistemleri, güçlü problem çözme becerileri ve diger insanlara yardim etmek arzusu temel bir anlayis var mi? Eger öyleyse, o zaman zaten bir bilgisayar danisman olmak için gereken temel yetenek ve özelliklerine sahip.

Bu makalede, bilgisayar danismanlari için is firsatlari bakacagiz, nedenleri hemen hemen her zaman iyi bir bilgisayar danismanlari için güçlü bir ihtiyaç olacaktir, ve bir bilgisayar danisman olmak istiyorsaniz basari elde etmek için ne alir.

Bir bilgisayar danismani olmak ve gelir uçmak olabilir

Geleneksel kurumsal BT is olarak, kazanç potansiyeli ve kariyer olanaklari sonuçta sadece sizin kontrolünüz disinda birçok seyler kisitli. Bu genellikle tembel ya da beceriksiz es, etkisiz yönetimi, ya da eski çalisanlari ödülleri ve daha yeni, daha agresif go-alicilar cezalandiran bir kidem sistemi içerir.

Bir bilgisayar danisman olmak, bu can sikma büyük ölçüde bir tartisma konusu vardir. Eger “es” begenmezseniz, iliskilendirmek daha iyi ortaklar ve taseronlar bulalim.

Sizin “patronlar” (yani büyük bir müsteri) bir saygi kaybetme ve zemine sirket çalisiyorsa, sorunu müsteri yerine yeni bir müsteri için bakmak gidebilirsiniz.

Ve hiç hesaba katilmayan unutacaksiniz. Hiçbir istemci onlar uzmanlik deger yoksa veya danismanlik firmasi 100 $ Hizmetleriniz için bir saat (veya daha fazla) ödeyecek! Hatta müsteriler genellikle sizin için alkis olmaz olsa Ve, banka hesabiniz olacaktir.

SEN gelecegin kontrolü, çünkü Yani geleneksel bir bilgisayar ile ilgili is tam tersine, bir bilgisayar danisman olmak zaman gelir potansiyeli, uçmak olabilir.

bilgisayar danismanlari için is firsatlari

Bir bilgisayar danismani olmak isteyenler için pazar farkli ve hala büyüyor.

Bu iç çalisanlar, dis kaynakli bilgisayar danismanlari, ya da bu ikisinin bir kombinasyonundan olsun hemen hemen her sirket ve organizasyon, BT-yardim çesit ihtiyaci nedeniyle, seçim kazanan bir kariyer ve bir için bir bilgisayar danisman yolda koyabilirsiniz olmak için çok basarili, son derece karli hizmetleri is.

Simdi bunu yaparken bu kadar çok insan varken, “neden bir bilgisayar danismani olmak isterim”, düsünce olabilir? Ve bu tamamen dogal bir soru.

Ancak, rekabet aslinda bilgisayar danismanlari için iyi bir seydir. Karli isletmeler orada baska bir bilgisayar danismanlari olsaydi, bilgisayar danismani sektöründe kalici ve karli olup olmadigini merak olurdu çünkü.

Bir düsünün … Eger gerçekten baska hiç kimse karli, sürdürülebilir bir is basardigini bir sektörde olmak ister ki?

Birçok bilgisayar danisman isletme korkunç çalistirmak ve büyük müsteri memnuniyeti sorunlari oldugu bir gerçektir. Bu sorunlar olsa firsattir. Sürece küçük isletmeler gerekenler için düsük maliyetli bir çözüm saglayabilir gibi, bilgisayarinizin danisman is çok basarili olabilir.

Ayrica teknoloji degistikçe, daha fazla firsat olusturulur unutmayin. Bir bilgisayar danisman SPAM engelleme ya da casus yazilim temizleyerek bir yasam 10 yil önce yapabilir? Tabii ki degil. Bu sorunlar bugünkü salgin göre minik. Bugün bu hemen hemen her küçük bir sirket veba ve daha fazla bilgisayar danismanlari için ihtiyaç için disari çiglik ana sorunlardir.

Eger sürekli daha fazla potansiyel müsteri yaratiyor bu ne diger endüstri biliyor musunuz?

Bir bilgisayar danisman olmak gerekir becerileri

Bir bilgisayar danismani olmak için nasil içine daha fazla arastirmak için baslarken, kendi bilgisayar ile ilgili mevcut becerilerini listeleyerek baslar. Eger bir bilgisayar sorun oldugunda tüm arkadaslariniz ve ailenizle danisin kisi var mi? Eger bir herkesin bilgisayar sorunlari ile ilgili yardim için ofisinizde döner mi?

Büyük olasilikla, zaten bir bilgisayar danisman olmak gerekir birçok pazarlanabilir becerilere sahip.

Her bölümü ve kullanarak ve bilgisayar tamir tüm yönleriyle her detay bir uzman olmak zorunda düsünmeyin. Bu dogru degildir.

Kapsam ve sektörün çesitlendirilmesi ile, bu bilgili olmak imkansiz olurdu. Ile ortak ve taseron is için nitelikli bilgisayar danismanlari bularak, bilgisayarinizin danisman is kolayca alaninda karsilasabileceginiz en yaygin ortak özellikleri bosluklar takabilirsiniz.

çalisan bilgisayar danisman

Zaten, bilgisayar endüstrisinin birçok alanda birinde bir çalisan olarak görev haline geçis yapiyorsaniz bir bilgisayar danismani yapacak en iyi kararlardan biri olabilir.

Kenara zaten yapiyorsun ayni is için gelir artisdan, kendiniz için tam zamanli ek is veya çalisma için birçok yararlari vardir.

Ek is ile ilgili ilginç kisim Ancak yine de gün is güvenlik agi korumak yaparken, bir bilgisayar danismani olmak nasil bir sey oldugunu denemek olabilir.

Buna ek olarak, ek is ile, ayni zamanda bir bilgisayar danisman olmak gibi, size müsteri listesini bina büyük bir baslangiç ??verecek sabit bir müsteri listesi ve referans hesaplari olusturmaya baslayabilirsiniz.

bilgisayar danismanlari için teknik olmayan becerileri

Bir bilgisayar danisman olmak için, sadece bilgisayar bilgisi disinda düsünmelisiniz diger yönleri de vardir. Kendiniz için çalisan herhangi bir girisim oldugu gibi, çok daha kolay hale birkaç özellikleri vardir.

Örnegin, kendi kendine motive?

Eger omuz üzerinden bakarak bir isveren vardi sadece sanki çalismak için sürücü koruyabilirsiniz?

Eger serbest meslek gerektiren birçok “sapka” (yani muhasebe, pazarlama, satis, operasyon, vb) giyim hazir misiniz?

Tutma Pazarlama, kayit, planlama ve gerçek faturalandirilabilir bilgisayar ile ilgili hizmetler ya kendinizi islemek için gerekli olacak gündemin tüm parçalari, ya da baska bir profesyonel temsilci saglar.

Ancak, bu ögeler bir bilgisayar danisman olmak için arzu korkutur izin vermeyin.

Bunlarin hepsi bir bilgisayar danismani is için önemli olmakla birlikte, kendinizi overtaxing olmadan yaptiklarini emin olmak için yolu vardir.

alt satirinda

Bir bilgisayar danisman olmak için karar hafifçe yapilmalidir biri degil. Ancak, girisimcilerin yüz binlerce ve dünya çapinda olmak isteyen girisimciler için, bir bilgisayar danisman olmaya karar büyük bir is firsati olabilir. Bu yazida bilgisayar danismanlari, hemen hemen her zaman iyi bilgisayar danismanlari için güçlü bir ihtiyaç olacak nedenleri ve ne bir bilgisayar danisman olmak istiyorsaniz basari elde etmek için alir için is firsatlari bakti. Eger ücretsiz ses egitimi semineri için bir bilgisayar danismani, kaydolma olabilir hakkinda daha fazla ögrenmeye devam etmek, http://www.computerconsultantssecrets.com Your Bilgisayar Danismanlik Is Grow 5 Kolay Yollari

Copyright MMI-MMVI, Küçük Biz Teknik Tartisma. Tüm Dünya Haklari Saklidir. {Dikkat Yayinci: yazar kaynak kutusuna Canli köprü telif haklarina uygunlugu için gerekli}