bir CNA olarak sikintilarinizi ile basa çikmak için nasil

Hemsirelik zorlu, anlamli, ve tatmin edici kariyer oldugu için bir hemsire olmaya karar hemen her kisi bunu yapti, ama CNA pozisyonlarin bazi yönleri çok zor olabilir. Örnegin, hemsireler çok mutlu bir hastane, klinik veya bakim evinde yillarca çalisma olabilir, ama yönetimi veya sirketin mülkiyetinde bir anahtar nedeniyle çalisma ortaminda ani bir degisiklik karsi karsiya kalabilirler. Gecelik, görünüste harika bir is bir kabus haline gelebilir. Böyle bir sey sizin için olmussa, iyi haber bol tüm ulus üzerinde is bulmak için kayitli hemsireler için firsat olmasidir. Çok iyi CNA isler mevcut bulunmaktadir yildir bir kabus senaryosu kalici hiçbir anlami yoktur. Zor oldu Ancak, sadece sinir bozucu bir is çikmak gerekir. Baska bir arama bile sizin mevcut is kalmak her zaman daha iyidir. Isverenler su anda çalisiyor biriyle etkileneceksiniz olasiligi daha yüksektir, bu nedenle burada daha iyi bir sey bulana kadar zor bir hemsirelik is ile bas yardimci olmak için bazi yollari vardir.

1. Su anda hemsirelik is çok mutsuz iseniz, hayat bir basarisizlik ya da hemsire olarak bir basarisizlik oldugunu kendinize sanmiyorum. Pozisyonun hayal kirikliklarini gelen duygusal kendinizi ayirmak ve gibi profesyonel olabildigince isi yapmaya devam. Kendinizi sürdürmek için bir araç olarak is bakmak, ve bir insan olarak degerini tanimlar sey olarak görmüyorum karar verin. Dekolmani duygusu olusturarak, mevcut durum ile derin depresif olmaktan kendinizi önleyebilirsiniz.

2. Sadece bir kisi olsa bile, is yerinde bazi gerçek arkadas bulun. Eger çalismak insanlar gibi bile en sikici ya da stresli bir is daha katlanilabilir hale gelebilir. Eger hastalarin çogu ile duygusal bag olabilir, ve bu iyi, ama ayni zamanda diger hemsireler arasinda arkadaslari için bakmak gerekir. Diger hemsireler geçiyor tam olarak ne anlayacaksiniz.

3. Fiziksel tatili sirasinda isyerinde birakin. Bir ara varsa, ögle yemegi ya da kahve için olsun, disinda yürümek için zaman ayirin. Eger zihinsel isyeri stresli oldugunu düsünüyorsaniz, o zaman çok kisa bir süre için sadece olsa bile, aslinda binanin çikmak ve farkli bir sey yapmak yararlidir. Bile hizli bir on dakikalik yürüme mesafesinde size gençlesmek hissediyorum yardimci olabilir.

4. Eger mali nedenlerle isinizden ayrilmaniz yapamiyorsaniz, isinizi kalmak sirasinda diger is aramak için adimlar atin. Diger hemsireler ile ag ve aktif diger firsatlar aramaya baslamak. Önemli bir adim için mali yasam elde etmektir. Daha fazla para tasarrufu baslatmak ve borcu ödemek.

5. Mevcut gerçegi kabul. Karsilastiginiz çesitli adaletsizlikler ve ve hayal kirikliklarinin üzerinde pilaki daha da kendinizi cezalandirmak degil. Bu sadece stres düzeyini artirmak ve ise gitmek ve isi yapmak için için daha da zor hale getirecek. Duygularini bastirmak, ancak durumun daha iyi alabilir olumlu adimlar için görünmüyor.