bir esl çalisma haftasi ne uzun

O kadar ögretmenlerin ögretim kalitesini tutmak söyle dursun, kendi pilleri sarj etmek zor bulmak bazi okullarda döner gün ile uzun saatler kapali birlestirmek gibi görünüyor.

Sik sik oldugu gibi bu kültürel normlara geri geliyor. Birçok ögretmen bu Cumartesi ve Pazar serbest birakarak Pazartesi’den Cuma’ya çalistirmak için çalisma haftasi için normal olan bir arka plan gelir. Bu nedenle alti gün kapali geldiginde bir gün önce, diyelim ki, çalisma uyum saglamak için zor olabilir. Iki günlük hafta sonu sunulan, serbest zaman ögretmenlerin yigin seyreltilmis ve buluyorum degilse ayrica, örnegin, uzun bir yolculuk alamaz.

Ayni kültürel beklentiler ders saati desteklemek. Maksimum 24 veya 25 temas saat civarinda oldugu ancak bu saat iyi hazirlanmis ve ögretmenlere bir dinamik performans saglamak için bati modeldir. Baska bazi durumlarda, ögretmenler 30 saat veya daha fazla ögretmek ve yetismek için zor bulmak istenir. Sinifta uzun saatler gerekiyorsa Ama, muhtemelen ögretim belki de normalde ödev için yapacagini sinifta sessiz bir isi ögrencilerle, daha pasif oldugu tahmin edilmektedir.

Ögretmek için yurt disina bu kadar çok ögretmen meslek için oldukça yeni oldugu için isveren takvim çalisiyor ve giris ne tür bekleniyor tam olarak nasil açiklamak için, çok önemlidir. Bir ögretmen sadece kisa bir mola yarida ile sabah üç saat boyunca ayni sinif varsa, örnegin, o ögleden sonra baska bir üç saatlik bir ders vardir, ögretmen hem de ugruna oldukça önemli ölçüde hizini degistirmek için gerekli olan ve ögrenciler. Ögretmen yetistirme odaklanabilirsiniz ise o zaman en azindan bazi hakli oldukça mekanik konsolidasyon faaliyetlerine ayrilmis olabilir.

Ögretmenler, ögrenciler dersleri geri dönüsüm olabilir de nasil düsünmek gerekir. Okul daha sonra, onlara hazirlamak yapmak tüm dersleri yeterli hazirlik süresi vermezse yeniden gerekecektir.

Ögretmenler bölünmüs sitelerinde çalismak ve bu yüzden baska bir yerden hareket etmesi zaman zorunda baska bir zaman ile ilgili sorun olusur. Ben genç, hevesli ögretmenler çok çalismaya haziriz ama okullarin sinif teslim kalitesini kendi personeli tedavi sekilde yansiyacaktir gerçeklestirmek gerektigini genel olarak düsünüyorum. Ögretmen atamalari arasinda uzun mesafelerde seyahat tarafindan çalistiriliyordu ve fiziksel olarak yorgun, onlar Ingilizce dil egitimi ile iliskilendirmek yaratici sinif varligini korumak mümkün olmayacaktir.