Bir evden kariyer olarak veri girisi

Uzaktan isleri daha popüler ve internet ile yapmak daha kolay hale gelmektedir. Sadece tablolar veya veritabanlarinda sirket için bilgileri girerek ve düzenliyor Veri girisi, evden çalisanlar için büyüyen bir alandir.

nerede veri girisi is bulmak için:

Listeleri olacak on-line birçok saygin is arama vardir. Hem de yerel istiyorum ilanlari bakin. Herhangi bir sirket ile ilgili almadan önce arastirma yapmak öder. Better Business Bureau sikayetleri kontrol etmek için iyi bir kaynaktir. Üye sirketlerin dikkatli olmak hangi bilgileri paylasmak ve iyi bir üne sahip olan birçok tele forum vardir.

Bir is için uygulamadan önce, bir profesyonel, kendini motive isçi olarak kendinizi sunmak iyi bir özgeçmis olusturmak için zaman ayirin. Bu uygulamadan önce aradiginiz ne tür becerileri ögrenin ve güçlü alanlari olanlari vurgulamak.

Ihtiyaciniz Becerileri:

Standart dokunmatik yazmak için, ancak klavyenin sag tarafinda bulunan sayisal tuslar (10 tusu olarak anilacaktir) için degil sadece, mükemmel yazma becerilerini sahip olmalidir. Eger hiz ve dogruluk kontrol edebilirsiniz çok on-line yazarak testleri vardir. Için amaç için iyi bir ortalama hata çok az olan 60 wpm (bazilari sadece 30 wpm gerektirebilir ragmen).

Ihtiyaciniz Araçlari:

Bu elektronik tablolar, veritabanlari ve kelime islemciler gibi asina gereken birkaç yazilim programlari vardir. Birçok sirket yazilim tercih. Büyük olasilikla Microsoft ya da uyumlu, programlar kullanir. Güvenilir bir bilgisayar bir zorunluluktur ve bir yüksek hizli baglanti muhtemelen en iyisidir.

Ne kadar para kazanabilirsiniz?

Yerine bir ‘ürün basina’ orani sunulabilir ragmen ödeme ortalama bir hizda, 8,00 $ baslatmak için bir saat.

Birçok sirket bir dizi ödeme orani var, ama bir is kendi hizi, ya da teklif ayarlamak mümkün iseniz, gidis orani arastirmalar yapacak, böylece rekabetçi olabilir. Sirketin fiziksel konumu bu alanlarda yasam maliyeti nedeniyle ödeme orani, etkileyebilecek unutmayin.

Bir sirket bir W-2 gerektirmiyorsa, size bir serbest isçi olarak kabul olacak gibi, kendi vergi ödemek zorunda kalacak. Muhtemelen bu üzerinde duydum ve üzerinde, ama tekrar tasimaktadir adres: Bir is için ödeme asla. Bir sirket ön bir ücret gerektiriyorsa, bu kötü bir aldatmaca, muhtemelen en iyi hizmeti bulma bir istir.