bir ged veya genel egitim diplomasi

Bir GED veya Genel Egitim Diplomasi bazen de bir Genel Egitim Gelistirme programi denir. GED temeli yeterlilik minimum düzeyde ulasildi olmadigini belirlemek için bir dizi test oldugunu. Bu zor testler degil, çesitli konularda üzerinde anlayis genis genisligi gerektirir.
Bugün, uzaktan egitim en çok tercih edilen seçenek olabilir. Bu bir GED dogru çalismasi ve GED sinavlari geçmek için gerekli becerilerin düzeyini belirlemek için uygun bir yoldur. Ne yazik ki, egitimin hemen hemen her türlü için kisayollar sunan sirket bulunmaktadir. Üniversite derece, doktora ve hatta lise diploma Promises tüm dogru fiyat için kullanilabilir. Bu sirketler gerçekten sahte kimlik bilgileri olan kisayollari satan isletme bulunmaktadir. Sahte diploma ve degersiz transkript Internet’te bulunan bilgi patlamasi sonucu bir büyüme sanayi vardir.

Çogu durumda, GED – Genel Egitim Gelistirme kimlik için dönem – degeri vardir ve lise egitimini tamamlamis asla yetiskinler için anlamli olan tek resmi ‘diploma’ dir. Istisnalar vardir. Birçok kisi sahte sertifikalar sözler aldatildigini ya da yaniltilmis edilmistir. Bu diploma fabrikalari bir yazici, bazi yazilim ve bir pazarlama plani baska bir sey degildir.

Gerçekte birçok isletme bu ölçüde bir kisinin arka plana kontrol yok oldugunu, ancak bir. Bu genel ödeme ölçekli alt% 50 is özellikle dogrudur. Son zamanlarda üst düzey is baskani, konumlarini elde etmek için sahte kimlik kullanmis oldugu tespit edilmistir baskan yardimcisi türleri bir döküntü olmustur. Insanlar bu tür için büyük maas ödeme büyük sirketler onlari kontrol yoksa, nasil derinden onlar onun Troy kontrol düsünüyorsunuz?

Yine de, gelecek bir sey ama kümesidir. Bu saglam bir egitim kaniti kalmadan kurtulmak mümkün olsa da, gelecekte çok daha farkli olabilir. Birkaç yil içinde, bu sirketlerin online tarihsel kayitlarini kontrol etmek ve daha sonra telefon derece bütün ortaya çikacak için mümkün olabilir.

Iyi çözüm alabilir ne kadar çaba olursa olsun saglam bir egitim elde etmektir.