bir havayolu ilk subay olarak sabir sergileyen

Havayolu ilk subay olarak görev genellikle Ingiltere ve baska bir nankör biri olabilir. Sonuçta, ilk memurlari bir kaptan ya da yönetici olarak hayallerindeki is ilerlemek için siki çalisma ve düsük ücret yil koymak zorunda. Gerçekten de, ilk memurlar biraz kisa vadeli ödül ile bir sürü is yapmak. Ancak, bu sekilde düsünmek ilk memurlari havayolu ile çalisma içine koymak yilda bir sabir bir test oldugunu fark gerekir. Çesitli sekillerde, havayolu ilk memurlari sabir gelistirebilir ve ilerleme bir sonraki sansi için zaman bide.

Ilerleme uzun bir süreç geçerken bir havayolu ilk subay tutkularini kontrol edebilirsiniz hangi bir yolu kendileri için kisa vadeli hedefler ayarlamaktir. Havayolu ilk memurlari uçus plani gözden geçirilmesi ve uçus öncesi kontrolleri yapmak da dahil olmak üzere, her uçustan önce yapmaniz gereken görevleri bir dizi var. Ilk görevlisi tarafindan bir kisa vadeli hedefi bu malzeme ile daha fazla zaman alir ya da uçus öncesi göstergeleri ikinci bir kontrol yapmak olabilir. Bu sekilde, onlar sonuna kadar onlarin is yapmis emin olabilirsiniz. Bu kisa vadeli hedefleri baslangiçta çok gibi görünmeyebilir ama onlar ilk memurlari için güçlü motivasyon ve denetçiler ve kaptanlari tarafindan bildirimde çizin.

Bir havayolu ilk subay sabir sayesinde gelisebilir baska bir yolu kendilerini kanitlamak için bir firsat olarak her uçus düsünmektir. Hemen hemen her havayolu uçus her uçus emniyet ve güvenlik saglamak için gelistirilen oldukça rutin protokolü, birlikte çalisir. Ilk memurlari son harfi için bu protokolleri takip edin ve arkadaslari da her firsatta protokolü takip saglamalidir. Hatta en ufak bir sapma, bir uçus rapordan bir hostes ya da zararsiz ihmal tarafindan atlanan bir adim olup olmadigini, güvenlik için bir titiz olarak ün insa etmek için bir firsat olarak görülmelidir.

Son olarak, Ingiltere havayollari ile ilk memurlari genellikle havayolu kaptan uçus öncesi yapmasi gereken idari görevleri yerine getirirler. Bu yönden, bir ilk memuru, danisma ihtiyaci ya da bir sorun orta uçus çözmek isteyen bir kaptan için bir sondaj kurulu olabilir. Güvenli durumlarda iyi kendilerini beraat Ilk görevlileri, uçus öncesi kontrol ve uçus planlama gibi, kendi kaptan güvenini kazanabilir. Buna karsilik, güvenilir bir ilk subay olan bir kaptan ilerleme için onlari tavsiye muhtemeldir.