bir kariyer destek için kariyer basari faktörleri 5 basit yolu

Gerçekten kariyer basari garanti edemez takip edebilirsiniz formül bir dizi yok çünkü kariyer basari faktörleri tavsiye vermek her zaman zor. Dogru baglamda ve dogru karakteri ile çesitli faktörlerin bir arada kariyer bir destek verecektir.

Üst düzey yöneticileri için, bu 5 kariyer basari faktörleri muhtemelen bir hatirlatma olarak daha çalisacaktir. Kariyer yeni baslayanlar için, ise ilk yilinda, özellikle – bu faktörlerin bir kariyer destek için yol gösterici olacaktir. Ben vermek tüm kariyer tavsiyesi gibi, aninda sonuç beklemeyin. Sik sik uygulanan ve sonuçlari göreceksiniz.

1. Simdi!
SIMDI seyler yapin! Ertelemek yok. Hiçbir sey zaten kisa yollar tembellik yapmak ya da alma belirtileri gösteriyor is yerinde bir acemi daha bir yönetici irks. Hemen is saldiri. Eger atanmis çalismalarina saldiri plani var.

Procrastinating olmadan çok daha önce isinizi bitirebilirsiniz. Bu, daha fazla is atanmasini saglar. Amiriniz artar ile güven gibi, o / o daha önemli bir is sizi atar. Yerde bu kariyer basari faktörü için bir plan koymak için artik bir karar.

2. sonraki adimlar
Tamamlamak için gerekli oldugu açiktir sonraki adimlar olmadan bir toplanti birakmayin. Is sizin tarafinizdan tamamlanmasi bekleniyor zaman bir tarih bu sonraki adim bir parçasidir. Bu ayni zamanda danismani ile tartisma için de geçerlidir. Her zaman tartisma ayrilmadan önce ucundan gerekli ne açikliga kavusturmak istiyoruz.

Herhangi bir toplanti baskanlik için sansli ya da bir proje lideri iseniz, sonraki adimlar ya da eylem plani kümesi liste sizin sorumlulugunuzdadir oldugunu unutmayin. Eger net bir sonraki adimlar varsa, kim ve görevi ne zaman tamamlanmasi gerektigini, üretken olmak. Eger verimli zaman bir kariyer destek olsun. Bu uygulama için en kolay kariyer basari faktörlerinden biridir.

3. dikkat
Hayir, haber vermek anlamina gelmez. Bildirim burada ve insanlar etrafinda seylerin bir gözlemci olmak demektir. Simdi, varlik merakli anlamina gelmez ve dedikodu baslatmak için. Her ofis kendi dinamikleri var. Erken bir asamada kariyer zarar verebilir siyasete çekti olmayin. Burada Bildirimi gözlemlemek ve seyler not almak anlamina gelir. Eger daha dikkatli olmak seyleri fark zaman. Ayrica seyler ofiste çalismak nasil bilerek daha iyi olur. Daha iyi uyum saglayan. Fark ve sektörün normlari, etik ve legalities ne oldugunu ögrenmek. Kurum kültürü dikkat edin ve kim sorumludur. Bazen gerçekten iktidardakiler patronlari etkileyebilir olanlardir.

4. güzel
Tüm kariyer basari faktörleri arasinda, bu muhtemelen yapmak için en kolay biridir. Güzel olmak, is arkadaslariniz için kahve yapmak için gönüllü dolasmak anlamina gelmez. Bu çok basit ve samimi tebrik anlamina gelebilir “Günaydin.” Ayrica hos bir gülümseme olabilir.

Eger is arkadaslarinizla aktarmak için bunu yapmak için dikkatli olmak gerekir. Hiç fark bazi insanlar gülümseme ve bunu yapmanin ugruna selamliyorum? Gerçekten bunu demek hissedemiyorum? Her sey esit oldugunda, gerçekten samimi ve güzel olmak bir kariyer destek verebilir.

Bu eklersiniz bir alt noktasi düzgün olmaktir. Bu organize edilen, temiz ve düzenli anlamina gelir. Eger verimli bu verimli davranislari ile bir tazecikle olarak,, çalismak güzel olur.

5. ag
Tabii, sektörüne yeni. Bildiginiz çok az insan vardir. Ama bu insanlar takilmak ve ne zaman nerede bulmak sizi durmamali. Önce arkadaslari ile baslayin. Nerede ögle yemegi için gidiyoruz?

Daha küçük ölçekte birbirine baglayacaktir yüzünüzü taninan elde etmektir. Sonra da adi bilinen alma üzerinde çalisabilirsiniz. Ag önemli kariyer basari faktörlerinden biri ise bu bir uyari vardir – iyi is teslim emin olun. Eger iyi is teslim olmayan, tüm ag bir kariyer destek veremem.

Bu kariyer basari faktörleri kariyer yeni baslayanlar için iyi çalisir ve bir kariyer destek verebilir. Ama kariyer artirmak nasil düsünerek önce ilk büyük isi yapmak için aramaya unutmayin.