Bir sonraki röportajda basari için elbise nasil is görüsmesi

Ilk izlenimler son yapmak oldugunu unutmayin, bu yüzden yolu bir basvuru görünüm gerçekten önemli mi. Isverenler kolayca ilk görüsme sirasinda soyunma sekilde dayali karar verebilir.

Bazi kisinin iç özellikleri daha önemli diyebilirsiniz, ama gerçekte, sadece bir ilk izlenim için bir firsat var. Saymak olun!

Takip edilebilir belirli kurallar olmasina ragmen, basparmak kurali kendinize olan güveninizi artirmak bir sey giymek olmalidir.

Ayrica burada bir röportaj sirasinda yapilacak ve yapilmayacak seyler ilk on sunlardir:

• görüsmeden önce vahsi renkli oje kaçinin. Ayni kolayca bazi muhafazakar isverenlerin kapatmak olabilir uzun tirnaklar ile gider. Bu görünümlü temiz ve çok düzenli olmalidir.

• çingiraklar ve jiggles konustugunuz ve hareket gibi bu taki takmak asla. Iki veya daha fazla yüzük veya küpe takmak çalisin. Kulaklari kenara piercing da bir hayir.

• Profesyonel saç modeli de sayar

• Eger bir kadin iseniz, kapali ayakkabi giymek. Onlar kisi bunlari giyen görünce bu da saglanir saygi bireysel ve anlamda daha fazla güven verir gibi topuklu çok uygundur.

• Yine, bayanlar için, bu yeni trasli bacaklar çiplak asla. Eger mümkünse, ne olursa olsun sicakligin çorap kullanimi. Ama fantezi renkli olanlari kullanmak için degil emin olun. Sadece nötr görünümlü bacaklar için yapilanlar kullanin. Bu ayni zamanda ayakkabi ayni olmalidir.

• Iyi bir takim elbise veya elbise de daha fazla güven getiriyor unutmayin. Bu husus basvuru için daha fazla konfor ve sans rahat ve kolaylikla cevap saglayacaktir.

• kadinlar için kisa etekler kaçinin. Giyen pantolon ya da tozluk yok, röportaj sirasinda, bir hayir vardir.

• sadece yeter ki moda eski görünmüyor gibi uygun blazer giyin. Herhangi bir deri mont ya da ceket kullanmayin.

• Erkekler için, kravat hala uygundur. Balikçi kullanmaktan kaçinin. Mevcut degil takim elbise ve kravat varsa, bir yakali gömlek veya beyaz uzun kollu kullanin.

• Erkekler tiras çok fazla kullanmamalisiniz.

• Kadin çok parlak ve dikkat çekici olmayan çanta kullaniyor olmalidir. Bu muhafazakar ve elbise eslesen olmalidir.

• kullanilan herhangi bir evrak çantasi mükemmel durumda olmalidir.

Bu arada bir kisi o aktarmaya çalisiyor mesaji esit görünüyor. Görüsme sirasinda, bu ya basvuru sahibi ya büyük bir kayip için bir arti faktör olabilir. Eger elbise sekilde, çekici moda ama yüksek sesle degil bakmak gerektigini bir gerçegi biliyorum.

Muhtemel is bulundugu alan veya yerde en son trendleri göz önünde bulundurun. Isveren bir yeni ise alir nasil bir parçasidir bir yönü basvuru fiziksel özellikleri dayanmaktadir. Yoldan elinde bir göz temasi tutmak, sarsildilar, durus devam edildi sekilde, gülümseme soyunma sekilde kadar teslim edildi zaten puan ediliyor.

Ne olursa olsun kisisel kariyer arka plan, beceri, ve temel yetenekleri, ilk izlenim anketör için olaganüstü bir itiraz, baska bir sey sayilari yapmak için yeterli çarpici hiçbir zaman eger. Bu bir basvuru is yapmak nasil potansiyel isveren ilk yorumu olabilir.

Bu algi “adil” alakasiz olsun. Isi istiyor musunuz? Parçasi bakmak ve basari sansinizi çok daha fazladir!