Bir uçus okulu seçmek için nasil

Bir uçus okulu seçerken, size ya da zaten uçus okullarinda sunulan egitim iki tür oldugunu ögrenmis olacak. Amerika Birlesik Devletleri’nde bir pilot olmak için, FAR Bölüm 141 veya FAR Bölüm 61 uçus düzenlemeleri birinin altinda ögrenirler. FAR, hangi, Federal Havacilik Kurallari anlamina gelir FAA (Federal Aviation Administration) tarafindan saglanan kurallar ve düzenlemeler çok büyük bir dizi vardir.

Eger bir pilot haline zaman içinde, sen FAR ortaya koydu kurallar çogu ile çok tanidik olacak. Ama tartisma açisindan, FAR Bölüm 141 uçus okulu ögrenci için ögrenme daha resmi bir yol saglar anlamina gelir. Ögrenme FAR Bölüm 141 altinda daha fazla yapilandirilmistir. FAR Bölüm 61 uçus okullarinda ögrenme daha az yapilandirilmis bir form saglamak anlamina gelir.

Bunun anlami çesitli sertifikalar için gerekli olan saat 141 okul FAR Part ögrenmek isteyenler için daha az olmasidir. Örnegin, bir Özel Pilot Belgesi yerine Bölüm 61 altinda 40 saat daha, Bölüm 141 altinda uçus süresi 35 saat içinde elde edilebilir. Özel Pilot Lisansi almak için gerekli saat sayisi için ulusal ortalama 60 ila 75 saat çünkü Ama gerçekte, bu gerçekten, çok anlamina gelmez. Ayrica, ticari Pilot Belgesi yerine Bölüm 61 altinda 250 saat içinde, Bölüm 141 altinda uçus süresi, 190 saat sonra elde edilebilir.

Yani bu size gerekli sertifikalar kazanmak için bir FAR Bölüm 141 uçus okulu seçmek gerektigi anlamina gelmez. Hayir, ille. Isterseniz ögrenme türüne göre bir uçus okulu seçmelisiniz. Birçok ögrenci ögrenme ortami daha az resmi bir tür çok daha iyi. Egitim sonra, ne olursa olsun katildi ne tür uçus okul ki, sertifikalar aynidir. Bir Özel Pilot Lisansi, Alet, Ticari Pilot Lisansi, CFI ve diger sertifikalar, tüm FAR Bölüm 141 veya FAR Bölüm 61 uçus okulu ya elde edilebilir.

Nitekim olarak, FAA uçus sinav Katildiginiz okul ne tür umursamiyor. Onun endise sadece bir uçak uçmak olup olmadigini ilgilidir. Sinav da size uçan beceri yedeklemek için gerekli bilgiye sahip emin olmak istiyor. Yani, ya FAR Bölüm 141 ya da tercih ögrenme stili temel FAR 61 uçus okulu seçin.

Eger uçus okulu türüne karar verdik sonra, bir sonraki adim kendinize su soruyu sormaktir, neden pilot olmak istiyorsun? Bu soruya cevap da seçtiginiz uçus okul türüne karar vermenize yardimci olacaktir. Burada FAR Bölüm 141 veya FAR Bölüm 61 bahsetmiyoruz. Eger bir profesyonel pilot olmak istediginize karar verirseniz, o zaman bu hedefe ulasmak yardimci olabilir bir uçus okulu bulmak istiyorum.

Profesyonel olarak uçmak istiyorum hemen hemen tüm pilotlar, uçus süresi insa etmek gerekir, çünkü bunun nedeni ve saat olusturmak için tek gerçek ekonomik bir sekilde ögretim görevlisi olarak uçmak etmektir. Bu size Sertifikali Uçus Ögretmeni degerlendirmesi ele geçirmesine olanak ve uçus egitmenleri kendi uçus okulda çalismaya tercihen ayni uçus okulu da kendi mezunlari alir bir uçus okulu bulmak gerektigi anlamina gelir. Ama sadece önemli olan saat bina degildir. Bu saat dogru türde insa ediyor.

Eger bir ürün toz pilotu olmak isteyen Örnegin, size geleneksel disli (kuyruk tekerlek) uçaklarda saat insa halinde is toz bir ürün elde etmek için çok daha iyi bir konumda bulunmaktadir. Eger bir profesyonel pilot olmak istiyorsaniz, Ayrica, uçak farkli uçan deneyimleri bir çesitlilige sahip olmak istiyorum. Yani ürün silgi için, o geleneksel disli ve üç disli içerir uçan deneyimleri bir çesitlilik var, ama geleneksel disli uçakta uçus saatlerinin çogu. Gerekir

Sizin uçus saati en geleneksel disli uçak ise bir adim daha ileri Bu almak için, ayni zamanda da geleneksel disli uçak açisindan uçan çesitliligi istiyorum. Yine, bir ürün silgi gibi uçmak istiyorum varsayarak. Bu araçlari uygun ders disi bir egitmen ile kontrol sonra, size ellerini alabilirsiniz sadece kuyruk tekerlekli uçak her türü hakkinda uçmak.

Nokta var farkli uçan deneyimleri büyük olursa, daha iyi vardir. Profesyonel bir pilot olmak isteyen yok, ve sadece eglence için uçmak için karar bile, yine de uçan deneyimleri bir çesitliligi gelistirmek isteyen. Bu güvenlik seviyenizi artiracaktir. Yani bu uçus okulu seçimi açisindan ne anlama geliyor. Bu, daha sonra içeri teslim alabilirsiniz uçaklar farkli türde büyük bir seçim üç disli ve geleneksel disli uçak hem de saglayan bir uçus okulu seçin saglayan bir uçus okulu seçmek gerektigi anlamina gelir.

Ayrica, bir akrobasi tabii saglayan bir uçus okulu seçin. Bir sertifikali Özel Pilot olduktan sonra ve ders almak. Durum hiç gelecekte uçan sirasinda ortaya çikan durumda, içgüdüsel siradisi uçus tutum kurtarmak gerekiyor. Bu ne olursa olsun profesyonel bir pilot veya eglence için sadece uçar pilot olmak istiyorum olsun, tüm pilotlar için de geçerlidir. Bir akrobasi ders yoksa, en azindan bir minimum olarak, teknik yetkin bir egitmen gerçek dönüs kurtarma ögrenmek.

Son olarak, bir uçus okulu seçerken, sizinle rahat bir egitmen var birini seçin. Bu ögrenme tarzinizi uyumlu oldugunu hissediyorum bir egitmen seçmek anlamina gelir. Uçarken Eger egitmen ile omuz omuza olacagindan Ve, ayni zamanda kisilik ögretim üyesinin kisiligi ile uyumlu oldugundan emin olmak için yardimci olur. Dogru egitmen bulmak muhtemelen uçmayi ögrenme açisindan en önemli bilesenidir.

Bir uçus okulu seçerken Yani, sonuçlandirmak için, ya bir FAR Bölüm 141 ya da tercih ögrenme stili temel FAR Bölüm 61 uçus okulu seçin. Eger bir pilot olmak istiyorum neden belirleyin. Eger bir profesyonel pilot olmak için arzu ederseniz, bir CFI konum elde yardimci olabilir bir okul seçin. Ayrica, uçak çesitli bir filo olan bir uçus okulu seçin. Son olarak, güvenlik düzeyini artirmak için, uçus okulu bir akrobasi ders sunuyor emin olun. Bu adimlari izlerseniz, bir uçak uçmak için ögrenme size yasam süresi içinde sahip olabilecegi en keyifli ögrenme deneyimleri biri olabilir bulacaksiniz. Ve evet, bu arketipsel rüya yerine getirebilir.