Bir üniversite ögrencisi ya da genç olarak bir is baslatmak için 10 neden

Hayatta herhangi bir zamanda bir is baslatmak için pek çok neden siralayabiliriz, ama bir genç olarak bir is baslatmak için çok erken asla. Iste sirasinda hala genç bir is baslatmak için 10 neden.

1. Çünkü yapabilirsiniz. Eger genç yasta bir is kurmak ya da bir milyon dolarlik kurulus haline bir hobi gelistirmek için firsat var dünyanin pek çok yerinde yok.

2. Bu risk göze alamaz. Büyük olasilikla ücretsiz borç ve hala araba ödemeleri, kira veya ipotek gibi giderleri konusunda endiselenmenize gerek yok anlamina gelir anne, evde yasayan. Ayrica kredi kartlari ve kredi puanlari hakkinda endiselenmenize gerek yok.

3. Bu, düsünce yasin altindadir rüya ve kesif. Gökyüzü siniri ve bilgi ve teknoloji dogrudan, yüksek okul bilgisayar laboratuarlari, sosyal aglar, akilli telefonlar, kablosuz yüksek hizli internet dizüstü bilgisayarlar ve ev masaüstü olarak bagli oldugunuz yerler ve cihazlarda hazir.

4. Geç yetiskinlik ve orta yas yillarda çogu insan bu nedenle bu gerçegi yararlanmak ve genç bir girisimci olarak fikir veya fiziksel aktiviteler baslatmak atlamak için bir eylem plani içine tasimak daha size daha fazla fiziksel enerjiye sahip.

5. Er daha sonra para kazanma baslar Onun bir meydan okuma. Es çogu üniversite hazirlik ve mezun olduktan sonra bir sirket maas için becerilerini ticaret bir derece elde etmek için egilim ile gitmek iken, sizin genç is ile deneme firsati var ve hatta üniversiteye önce önemli bir gelir yapmak.

6. Bu büyüme ve anne-babaniz ve diger yetkililere olgunluk gösterir ve bir lider olarak taninan ve muhtemelen prestijli baski, televizyon ve internet medyasinda pozlama elde edilmesi için firsat var.

7. Is kurmak sikinti çok gençler yüz alçak rahatlatmak için bir çikis olarak hizmet vermektedir. Sikildim bir genç ortak bir deyimdir. Bir is çalisan sen, yogun uyari ve üretken tutar ve kendi patronu bilerek eglenceli bir deneyim olabilir.

8. Eger hedef kitleniz ve size tanitmak istiyorum ne olursa olsun ürün veya hizmet denemek için daha büyük olasilikla istekli dogrudan ve dolayli bir arkadas agi var. Hedef kitle ile ugrasirken asinalik ve güven anahtar ve zaten lise es ile bu var.

9. Bu lisede sosyal statü ve popülerlik artar. CEO çagrildigini güç çesit ile birlikte gelen bir exilerating duygu. Sadece bir lise kulüp üyesi olarak daha genç bir girisimci olarak daha fazla saygi ve ilgi komuta edecek.

10. Onun eglenceli – onun eglenceli, çünkü bir genç olarak bir is baslatmak. Tüm mali yükü ve büyük bir sirketin stresli sorumluluklari olmadan patron sensin.

Sizi motive eger Yani, her zaman beyin firtinasi büyük hobileri var ve er geç para kazanmaya baslamak istiyorum, bu üniversite ögrencileri ve gençler olarak bir is baslatmak için iyi bir fikir olabilir. Iyi sanslar.