Bir yasam için golf ögretmek nasil

Golf golf ile ilgili islerde bir artisa yol açmistir ki, son yillarda giderek daha popüler hale gelmistir. Özellikle, fazla golf egitmeni is daha fazla insan kendi golf becerilerini ögrenme ya da mükemmellestirmek ilgi olarak, kullanilabilir hale gelmistir. Bir yasam için golf ögretmek isteyenler arasinda iseniz, hemen simdi rüya kariyer için iyi bir zamandir. Burada baslamak için birkaç adim.

Spor ile tanisin

Golf ögretmek elinizin içi gibi spor biliyorum gerektirir. Zaten golf ins ve çikislari bilmiyorsaniz size yeni bir kariyer pesinde baslamadan önce, daha fazla tutulan almalisiniz.

Eger yeterince iyi ögretmek golf gibi emin olun

Golf ögretmek için, spor için samimi bir tutku olmasi gerekir. Sonuçta, kariyer golf dünyasinda kendinizi gerektirecektir. Eger serbest zaman sirasinda hem de çalisma saatleri içinde, golf gün ve gün tarafindan çevrili olmak düsüncesi mide yapamiyorsaniz, bir golf egitmeni olmak sizin için muhtemelen degildir.

Golf dersleri almak

Diyelim ki golf ile tüm deneyim arkadaslariniz, aileniz veya is arkadaslarinizla oynamaya kaynaklaniyor söylüyorlar. Baban, hatta bir yakin arkadasi, size baslamak için gereken her seyi ögretti, baska bir sey, size yol boyunca aldi. Bu bir size açikliyorsa “tee,” Eger aktif yeni kariyer pesinde baslamadan önce bazi gerçek golf dersleri alarak düsünmelisiniz. Eger ögretim golf sizin için degil karar, tüm sonra, sizin kararsizlik daha az dogru yarasa kapali bir profesyonel golf okuldan bir egitim takip basladi eger daha mal olacak.

Eger golf ögretmek gerekir ne tür egitim ve deneyim ögrenin

Bu alanda çesitli golf sahasi ve tatil köyleri arama, ve golf egitmenleri için kendi ise kriterleri hakkinda bilgi almak için onlara sormak gerekebilir. Bu size gerekli olacak ne iyi bir fikir olmadan kariyer asla. Farkli golf isyerlerinde farkli standartlara sahip olabilir, ama size çalismak isterim yerlerde ne olacagini emin olun. Muhtemelen saygin bir golf okuldan ögretim golf öyküsü ya da bir egitim ya da görmek isteyeceksiniz vardir.

Saygin bir golf okula kayit

Zaten köklü bir golf egitmeni degilseniz, muhtemelen golf bir egitim olmadan çok uzak almazsiniz. Golf egitimi almak için daha kolay hale geliyor. Bu ancak, sadece herhangi bir golf okula kayit gerektigi anlamina gelmez. Golf okulu egitmenleri, basarili mezunlari bir sicili ve sektöründe iyi bir üne seçimi için tanimli standartlari oldugundan emin olun.

Mezuniyet öncesi is tecrübesi kazanmak

Bu egitim takip ederken staj ve yari zamanli ya da sektörde tam zamanli is bulmak kolay degil. Pek çok okul kafa kendi özgeçmis bina baslatmak almak isteyen ögrenciler için kapilarini açan yerel golf isletmeler ile iliskiler, korumak. Ne zordur hiçbir deneyiminiz varsa hemen mezun olduktan sonra Hayalinizdeki is almak için çalisiyor. Okulda hala yaparken giris seviyesi is yapmak Baska bir deyisle, mezun olduktan sonra bir egitmen pozisyon bulma daha kolay bir zaman olacak.

Utanma, özgeçmisinizi göndermek

Bu geçis yapmadan önce potansiyel isverenler hafta ya da ay için özgeçmisinizi göndererek baslamak için zarar vermez. Bir bas is arama baslamak Baslarken kapilarinin dogru bir is bulmak olacak daha olasi hale getirir. Ayrica, birçok golf okullari bir golf is arazi için her zamankinden daha kolay hale ise yerlestirme programlari sunmaktadir.

Gördügünüz gibi, bir golf egitmeni olarak geçim imkansiz hiçbir sekilde geregidir. Bazi özveri gerektiren ve sizin açinizdan çalisir. Amaciniz golf ögretmek ise, çekinmeyin, orada almak ve size rüya is arazi gerekir egitim ve deneyim kazanmaya baslayin.