bristol is durgunluk meydan okuyor

Redrock Danismanlik üç yilda% 131 büyüme elde

7 Mart 2010 – Bristol-tabanli Redrock Danismanlik, ismarlama IT personel çözümleri saglayicisi, ekonomik kriz meydan olan hizli büyüyen satis ile 2009 en Ingiliz özel sirketlerin Sunday Times ‘lig tablosunda 17. sirada yer olan.

Her yilin sonunda The Sunday Times yayinlanan Fast Track 100, daha önce bu tür Masum Smoothies, Dyson ve Carphone Warehouse gibi sirketler özellikli vardir. Bes yil önce kuruldu Redrock, üç yil içinde 131 yüzde yillik satis büyümesi elde ederek lig tablosunda güçlü konumunu güvenli.

Kurucu üyelerinden biri, yönetmen Dean Harte yönetmek, su yorumu yapti: “Bu satis büyümesi için en iyi Ingiliz sirketlerinden biri olarak taninmasi için harika. Fast Track 100 daha önce bazi çok yüksek profilli sirketler özellikli bir prestijli lig tablo, bu yüzden bunun bir parçasi olmak mutluluk duyuyoruz.

“Is dünyasi geçen yil ya da daha fazla zor bir zaman vardi, ama 12 Güneybati sirketlerinden biri listede yer olarak biz bölgede çok güçlü bir is sunan vardir ve kurtarma için iyi bir konumda olacak hissediyorum.”

Redrock müsterileri Orange, Motorola ve Alcatel-Lucent gibi ev isimler yer aliyor.

Kevin Harris, Alcatel Lucent Teknik Hizmetler Müdürü Redrock ile çalisma sunlari söyledi: “Biz büyüme kenar yenilik kesme ile birlikte pazar lideri müsteri hizmetleri tarafindan tahrik oldugunu kendi deneyimlerinden biliyorum. Biz zorlu bir müsteri konum – ama Redrock “sürekli sunar.

Toplu Fast Track 100 yer 12 Güneybati isletmeler dogrudan 1.477 kisiye istihdam ve 1.116 is olusturduk. Satis fazla 301.000.000 £ kombine satis 110 yüzde bir yilda ortalama büyümüstür ve önümüzdeki yil yüzde 35 daha fazla satis büyümesi tahmin var.

Daha fazla bilgi için, lütfen:

0117 949 3394 veya e-posta helen.marsden @ corixa.co.uk veya laura.tallett @ corixa.co.uk üzerinde Helen Marsden veya Corixa Communications Laura Tallett

Editörlere Notlar

hakkinda redrock danismanlik

Redrock Danismanlik Ltd özel sektöre ait uzman Ingiltere çapinda organizasyonlar kalici ve sözlesmeli personel teslim BT ise alim danismanlik sirketidir.

2005 yilinda Müdür Dean Harte Yönetim tarafindan kurulan, Redrock Isler IT sektöründe bir lider olarak kabul edilir.

Hem özel sektör ve kamu sektörü için ismarlama IT personel çözümler sunan, müsterilerine büyük FTSE 100 kuruluslar, büyük telekomünikasyon sirketleri ve 50 yerel yönetimler yer aliyor.

Redrock, müsterilerinin is anlamak için zaman ayirdiginiz iliskiler kurmak ve müsteri ihtiyaçlarini karsilamak için esnek özel çözümler sunan övünür. BT ise alim sektöründeki engin tecrübesi kullanarak, Redrock üst düzey takimi bile sektöründe en iyi personel, aktif olarak yeni bir pozisyon ariyor olmayanlar erisebilir.