bu çözüm saglayici ise sanayi raporu 2009 – 2010

IT Çözüm sektöründe kalici istihdam ekonomik kriz vurdugu ilk alanlardan biriydi. Sanayi Ancak sözlesme ve sürekli bos hem de bir artisla, son 3 ay içinde bir düzelme gördü.

Matchtech BT ayni zamanda yeni bos ve yeni is kazanç ile bazi çok cesaret verici isaretler, gördü. En önemlisi, birçok müsteri simdi is simdi 2010 yili için yeni personel ise, ilerliyor “beklemeye” daha önceki bildiriliyor. Matchtech BT uygulama destegi, yazilim egitimi, danismanlik ve proje yönetimi, ayni zamanda kamu sektörü (örnegin savunma ve NHS gibi) çözümler sunmak müsterilerine bir dizi dahil olmak üzere yeni özel sektör rolleri bir numarasi vardir. Yüksek kalibreli güvenlik BT adaylar Savunma Bilgi Altyapisi Programi (DII) büyük ölçüde yüksek talep hala temizlenir.

MOD Program tek güvenli BT altyapisi ile farkli BT sistemlerinin yüzlerce degistirmek için olusturuldu. Bu proje türünün simdiye kadar yapilmis en büyük biridir ve £ yukari 7 milyar maliyet tahmin edilmektedir. Güvenlik temizlenir gereksinimleri bu artisa katkida bir baska proje FiRe Kontrol Projesi, dokuz Bölgesel Kontrol Merkezleri entegre ve modern ag saglamak için bir hükümet tarafindan finanse edilen bir projedir. Gerekli temel becerileri TOGAF, MODAF, DoDAF, Zachman ve KAPILAR ile çözüm ve Sistem Mimarlar içerir.

SharePoint ve MOSS becerilerinin özellikle Danismanlar ve Gelistiriciler için, Microsoft Gold Partner toplum içinde yüksek talep kalir. Matchtech iyi konumlandirilmis ve heyecan verici yeni projeler, imrenilecek yararlari ve ücret mükemmel oranlari sunuyoruz nis SharePoint çözümleri saglayicilari ile güçlü mevcut iliskileri sahiptir.

Satis bos ayni zamanda SAP, CRM ve Is Zekasi gibi alanlarinda özel bir odaklanma ile, yüksek son yeni profesyoneller için özellikle artmistir.