bu ise

BT isleri dogrudan veya dolayli olarak bir bilisim sirketi bazi sorumluluklari ile iliskilidir. Böyle Gelistirme / Üretim, Dagitim, Müsteri Hizmetleri, Destek, Finans, Teknik Hizmetler, Perakende, Telekomünikasyon, Çekirdek BT ??Hizmetleri ve Hükümet gibi farkli görevler için özel çesitli bölümler vardir. BT ise alim is BT sirketlerde profesyonellerin ise ele. Ise alim süreçleri ise alim sirketi tarafindan tasarlanmistir. Orada ise ajanlar IT ise alim özel bir is yapiyor ve bazi ajanlar BT bir bölümü olarak ise alim var.

Is arayanlar BT ise kurumlarin tüm BT ve ITES is bilgileri verilmektedir. BT isler için maas egitim, deneyim, beceri setleri ve mülakat ve is verimliligini genel performansa dayali isveren tarafindan karar verilir. Isler farkli firmalardan farkli amaçlar içindir gereklidir. Bazi isveren kadrolu çalisanlara ihtiyaç ve bazi kisa vadeli randevu için (IT firmalari) sözlesme isler içindir Ileri düzeyde. En temel BT is tanimlar mevcut:

isletim sistemleri yöneticisi, mühendisler
yerel alan agi (lans) ve yönlendiriciler
ag yönetimi mühendisleri
ag güvenligi mühendisleri
VoIP ve yakinsama gelistiriciler
Kablosuz ve mobil mühendisleri
ag uygulamalari mühendisleri
ag depolama mühendisleri
sunucular ve veri merkezi yöneticisi
genis alan agi (wan)
küçük is agi mühendisleri
BT sirketleri tüm yukarida özel konumlari yani sira, çesitli sirketler en az ve zorunlu pozisyonlar vardir. BT birçok sirket gerekli bir bölümü haline gelmistir. Isler, asagidaki gibi bilgisayar isletim, içerik yönetimi ve tasarimi (grafik, içerik, animasyon, multimedya) vs vardir

BT danismanlik firmalari olarak, Isverenler onlari aday sayisi arasinda en iyi kisiyi bulmak için izin süreçleri tarama yok. Bir aday olan BT yetenek ve becerileri vurgulamak bazi ise alim sürecinden geçmesi. Kesin ölçüm, gözlem ve adaylarin uydurma, tüm özellikle BT ise alim sürecinde çok önemlidir. Bir reklam için ezici bir yaniti adaylarin birkaç sayi seçilmesi Isverenler düsünme sanrisal oldugunu. Bazi adaylar is piyasasinda tiklandiginda asla. BT ise ajanlar onlar için hem de IT sektöründe insan kaynaklari artirmak için çözüm bulmak. Üniversiteler erken dogru adaylari bulmak, sanayi kemer bölgeleri islerini için önemli bilesenleridir.

KoreOne dogru IT & T yetenekleri sunma konusunda uzmanlasmis ise profesyonel bir ekibe sahiptir. Öyle IT ve ITES uzmani istihdam ve IK servis saglayici. KoreOne BT uzmanlari ve ilgili islerin kalici ve sözlesme yerlestirme odaklanir. KoreOne ulusal müsterilerimize, adaylar ve danismanlari için en iyi ise sonuçlari sunma konusunda uzmanlasmistir.