bu sinav sonuçlari – endüstrisi için artirmak

Bu sihhi tesisat, insaat, petrol ve gaz, ebelik, finans, egitim, hemsirelik, halkla iliskiler, müsteri hizmetleri ve IT gibi sektörlerde tüm büyümeye devam etmektedir. Kalifiye eleman arzi son on yilda düstü bu çogu, zor zamanlar karsi karsiya.

Ingiltere’nin IT sektöründe yaklasik sekiz kez ulusal büyüme ortalama büyüyen ve talep mevcut seviyeleri karsilamak için yaklasik 150.000 yeni girenler her yil ihtiyaci var. Sanayi kendisi BT kolej ve üniversite, okullarda ögrenilen becerilere sahip çogu yaklasik 1,1 milyon yetenekli profesyonellerin, istihdam. Bununla birlikte, mevcut teknolojileri avans olarak, yeni BT egitim gereklidir. Bu birçok sirket yeni ürün ve hizmet üretimi herhangi bir gecikme önlemek için egitim programlarina önemli miktarda yatirim gördü.

IT sektöründe ücretlerin artmaya devam ederken, daha fazla genç BT degerli bir seçenek olarak kariyer düsünüyor. Bu çerçevede, GCSE seviyesinde BT yeterlilik sinavlari geçtikten olanlarin sayisi% 25 artmis ve pass-oranlari yaklasik üçte tarafindan gidiyor. Bu konu ve istihdam potansiyelinin yükselen popülaritesi sadece 4 yil içinde 100.000 ‘den fazla, 1997 yilinda bin sadece birkaç girdileri artti. Yilda 30.000 £ civarinda bir yeni ise için bir baslangiç ??ücret ile, IT sektöründe güvenli ve iyi ücretli isler sunmak için görünür.

Üniversiteler ayni zamanda niteliklerin mesleki ilgisi tanima, BT egitim ve BT tabanli bilgisayar kurslari söz konusu isareti hizlandirdi – birçogu uluslararasi kabul edilmektedir. Bu endüstri içinde öncü ve bu derslerin yeni nesil için egitim sisteminde farkindalik yarinin, endüstriyel, ticari ve kamu dünyalar tarafindan belirlenen sorunlara yükselmeye için gerekli bilgi ve becerileri ile donatmak için talep vardir.

Hükümet, çok, BT nitelikleri gelisen ilgi Ingiltere’nin ekonomisine sahip, sirayla, yani yarari kabul etmistir. IT sektöründe ülkenin Gayri Safi Milli Ortalama milyon 570.000 TL civarinda katki ile, çok az bu alana yatirim çiftçilik oldugu merak ve hatta için bir vitrin olarak hareket etmek gibi 2012 Olimpiyatlari gibi yer isareti olaylar, sundugu firsatlar kullaniyorsaniz BT uzmanlari, yeni nesil.

Okul veya üniversite gelen nitelikleri yarari olmadi olanlar üzülmek gerekir; BT ülke genelinde egitim veren kurumlarin yükselen vardir – sektörün her alaninda. Insanlarin becerilerini günlük olarak hayatimizi sekillendiren bir endüstri katkida bulunabilir ne kadar farkinda olarak online bilgisayar kurslari ve BT nitelikleri popülaritesi yükseliyor. Buna karsilik, nitelikli bireyler Bilgi Teknolojisi dünyasinda zorlu ve dinamik kariyer bekleyebilirsiniz.