bu yazilim is ile güç alanlar

ABD ekonomisi hala mücadele ve henüz piyasada BT is ile güç alanlar vardir. Bir BT is ariyorsaniz, yapabileceginiz en iyi sey uzmanlik asagidaki alanlardan herhangi içine bakmaktir:

o Veri Yönetimi
o Is Zekasi
o Veri Madenciligi
o Veri Depolama
o IT güvenlik / Ag güvenligi
BT kaynak o
o satici iliskileri yönetimi
o Ag / kablosuz
o Web gelistirme
BT Satis o
o Kalite Yönetimi
Bilisim Egitim ve Destek o
BT o Saglik
BT ise o
o Federal hükümetin / savunma girisimleri

Uzmanlik Bu alanlar ‘BT is simdi’ yerler olarak baselinemag.com tarafindan siralandi.

BT is elde etmek için, herhangi bir lider santiye ile çevrimiçi bir hesap olusturarak baslamalidir. Bir is sadece Isverenler için baglanamiyor sitesi, ama istediginiz is çantasi için online sosyal medya kullanarak Isverenler sizi baglar bulmak.

Bir Isveren bir röportaj için sizi aradiginda önce neler yapabilecegini ve kisinin türü tasvir için online sosyal ag hesaplari kullanin. Merak edebilirsiniz Bunu nasil yapabilirim? Bu bir bilim degildir. Hatta bir sanat degildir. Eger sosyal ag almak ve bir profesyonel, etkili, is arama rota dönüstürebilirsiniz.

Örnegin Twitter atin. Profesyonel görünümlü bir arka plan kullanarak baslayin. Eger Twitter hesabi için mesleki geçmisleri olusturmak ve ihracat PowerPoint kullanabilirsiniz. Bio alani olarak, profesyonel, ve ne yapabilirim hakkinda birkaç satir, ekleyin. Deneyin ve eger bir çizgi o Özetle. Bu, açik net ve noktasina tutun.

Bu dogru kisi bulma konusunda her zaman olmadigini unutmayin. Bazen dogru insanlar sizin gibi bir aday bekliyor! Kendinizi hafife almayin.

Bir aday olarak orada bazi Isverenler aradiginiz tam olarak ne oldugunu unutmayin; dogru aday için dogru Isveren baglamak yapmaniz gereken tek sey! Çevrimiçi sosyal ag bu konuda yardimci olabilir. Daha önce ne kadar iyi bilmiyordum insanlara – Eger – Bu ‘ürün’ reklam verebilirsiniz.

Yeni bir ürün hiç kimse bu konuda bildigi için, hiç kimse, kullanmak ya da satin alacak etkili ve akillica pazarlanan degilse bu, ne kadar iyi olursa olsun, disari geldiginde sadece gibi.

Etkili reklam çogu insan görmeye erisebilir yerlerde yapilir. Sizin durumda, – ürün – online pazar – – çogu insan bulmak ve profilinize görmek mümkün olacak bir yerde kendinizi pazar seçmek zorundasiniz.

Kim anahat ve profesyonel neler yapabilecegini, Facebook, Twitter, Linkedin, PeerPower, Orkut, vb gibi sosyal ag hesaplari kullanin. Bu Isverenler sayfaniza gelmesini saglayacak. Bu Isverenler bu is için en iyi aday oldugunu kabul zorlar. Ise almak.