Bugün EEOC uyumlu kalmak için nasil

EEOC son bes yil boyunca kendi uygulamalari üzerinde bazi elestiriler sürekli olmasina ragmen Esit Istihdam Firsati Komisyonu (çok fazla gözetim / yeterli gözetim / bir birikmis eski baskani Franklin Delano Roosevelt Jr kanatlari altinda 2 Temmuz 1965, tarihinde kurulmustur sikayetleri), bir genel basari kanitlamistir. EEOC cinsiyet, etnik köken, yas, din ve engellilik karsi ayrimcilik sirketlerin hesap yapilacak olan istihdam, modern, çesitlendirilmis dünyada açmak yardimci oldu.

Sistem tüm ayrimcilik kökünün kurutulmasi içinde mükemmel olmaktan uzak hala olmasina ragmen, EEOC uyum hala karmasik bir dizi ve bu gibi derinlik formlari ve günlükleri, içinde uygun olmalidir ABD Sirketleri genelinde isletmelerin ise uygulamalari üzerinde büyük bir tesir tutar EEO- EEOC uyumluluk standartlarini yerine getirildigini belirlemek için analiz eder 1,. Birçok sirket için, bu ise uygun süreler karsilanmasi gereken o yilin zaman vergi, yillik raporlar ve diger zaman alici talas ile çakismaktadir.

100 çalisani üzerinde kapanis küçük isletme ve start up için, EEO uyum süreci çok karmasik ve zor olabilir. , Fon altyapi olusturmak için kapis sirasinda, yerden sirket almak ve bir ayrimcilik ücret olsaydi büyük bir sorun olarak geri gelebilir orada en iyi yetenek, firsat esitligi kayit tutma sik sik yol kenarina düser, ise gelecekte sirketin karsi tesviye edilmelidir.

Peki sirketler kadar EEOC uyum ve dosyalama gibi üst üste ördek tutuyor emin olabilirsiniz? Genel olarak, için gerekli veri tutmak basparmak ilk kural: zamani geldiginde uygun veri girisi uygulama ve devam eden bakim, EEO-1 gibi raporlar ile biraz daha az korkutucu olmalidir.

Yeni bir seçenek EEOC uyum en iyi uygulamalari için modern bir teknolojik yaklasim almaktir. Ise alim ve ise izlemek EEOC uyumlu yazilim çözümleri için orada birkaç ticari seçenek vardir. Bu otomatik çözümler sadece yöneticiler, is avukatlar ve yöneticiler ise için zamandan tasarruf degil, ayni zamanda gevsek uçlari baglamak için çabaliyorlar stresi azaltir degil. Bu EEOC uyum düzeltmeleri çogu basvuru izleme demetleri içinde belirli özellikleri olarak paketlenir. Yani, bir sirket, ise alma ve basvuru izleme süreci daha verimli hale degil sadece, ayni zamanda onlar boyunca EEOC uyum için yolda kaliyorsun emin olabilirsiniz.