cdl kamyon sürücü yapmak ne kadar para

Ben LIK ben simdi ne yapacagim var?

Yani tüm uygulama testleri alinir ve CDL testleri geçti. Sadece yarim yapilir. Hala bir is bulmak zorunda. Birçok is mevcut bulunmaktadir. Bu eyaletten eyalete yol üzerinde sürücü olabilir, bir teslim kamyon sürücü ve evinizin 20 mil içinde kalmak, ya da bir portatif tuvalet kamyon sürücü olabilir olabilir. Bu, tüm kosullar ve ne yapmaya haziriz baglidir.

Seçeneklerinizi degerlendirin.

Ya yol üzerinde sürücü veya yerel sürücü. Yol üzerinde sürücü genellikle bir yerde 35.000 $ ve yilda 45000 $ arasinda yapmak var. Sadece kötü bir sey bir anda hafta evden uzakta olacaktir oldugunu. Ödeme oldukça iyidir ve is güvenlidir.

Yerel sürücüler genellikle yol sürücüleri üzerinde daha az yapmak, ama her gece eve gitmek olsun. Çogu yerel sürücüler B sinifi sürücüleri. Bu sürücüler genellikle kamyon ve otobüs sürücü. Ödeme genellikle temel yerel kamyon sürüs is arasinda 30,000 dolar ve 35.000.

Tüm yerel sürücüleri yol sürücüleri üzerinde daha az para kazanmak degil. Bazi yerel sürücüler petrol atik geri kazanim sirketleri için çalismak ve $ 55000, bir yil make. Bu sürücüler tehlikeli madde destege sahip ve tekrarlayan tehlikeli madde egitimi geçmesi. Sürücüleri iyi para kazanmak ve evde kalmak baska bir özel nis septik sektöründe yer almaktadir. Bu sürücüler sinif b lisans ve bulmak ve septik tanklar disari pompalamak için egitilmistir.

Her sey ne yapmak istediginize baglidir.

Sadece sürücü daha fazla yapmaya haziriz, ama ayni zamanda bir hizmet sunmak? Sürüs üstünde özel bir hizmet sunmak Sürücüler gerçek para kazanmak olanlar, ama is daha zordur. Belki road sürüs üzerine en iyi bahis tek ise. Büyük bir sirket için sürekli bir is ve çalisma olabilir.