CNA açiklamasi – çirkin kötü iyi

Bir CNA açiklamasi canlilik veya asiri mütesekkir üstleri bol degil ama o islerini seviyor ve cevap çogunlukla kocaman ise herhangi bir sertifikali hemsire yardimcisi sormak “Evet!” Bir CNA personelin herhangi bir diger üye daha hastalarla zamanlarinin daha fazla harciyor. Bu kadar yakin ve hastalar veya sakinlerine düzenli yakin olmak onlari bir birey iliskisi ve sicak iliski kurmak saglar. Onlar hasta ya da aile ve arkadaslar disinda herkesten daha iyi ikamet, bu CNA is cazibesini verir biliyorum.

Ortalama bir gün, bir CNA, bir vardiya toplanti ile vardiya baslayacak. Bu toplanti CNA’larda tarafindan önceden kaymasi, sorumlu yeni vardiya ve Kayitli Hemsire baslayan CNA’larda içerecektir. Su anda siradan önemli bilgi ve disari giderici vardiya için belirtilen yön ve beklentilerinin üzerinde açiga vardiya ve Kayitli Hemsire eline önceki kaymasi verilir.

Bir CNA saat hastaneler, bakim evleri ve darülaceze bakim da dahil olmak üzere is programlari, yuvarlak ise yarayabilir birçok çalisma ortamlarinda vardir. Özellikle CNA sorumluluklari hepsi vardiya sirasinda CNA’larda günlük yasam ya da günlük yasam aktivitelerinde faaliyetlerini görmek ve onlarin sakinleri veya hasta verilen haklarini saglayacak, yine de, is günün saatine bagli olacaktir.

Sabah saatlerinde kendi AM rutin hasta ya da daimi yardimci olmak için CNA’larda görevidir. Bu rutin kisiden kisiye degisir ve her is ayari olacaktir. Genel olarak, bir CNA kendi yatagindan hastalar veya halkina yardim ve tuvalet kullanarak, giyinme ile onlara yardim ve hijyen gerekli olacaktir. Çogu durumda, CNA vital bulgular almak ve kayit olur. Able hastalar yemek için yemek odasi kadar eslik edilir.

Tüm gün boyunca, CNA, tuvalete hastalara yardimci tek külot degistirmek, kaplari egilimi, yeme, dus ve fizik tedavi ile yardimci olacaktir. Tüm aktiviteler ve olaylar hemsire için kaydedilir.

Diger sorumluluklari getir götür islerini veya hastalar veya sakinleri için küçük görevler içerir. Herhangi Ortalama bir günde bir CNA “benim kitap almak Lütfen.”, Duyacaksiniz “Ben bir aperatif istiyorum!” “Eger kizim arayip bana o ziyaret benim kazak dahaki sefere getirmek için onu sorabilir miyim?” Ayrica hasta veya yerlesik istekleri bu küçük, bireysel seyler yapmak için bir CNA için çok önemlidir. Bu dogal ve olabilir gibi parlak olarak ikamet varligini tutmaya yardimci olacaktir.

Hasta ve sakinleri bir CNA pijama, gece hijyen, banyo ziyaretleri, vb içine sakinleri degisen, yatagin aksam faaliyetleri ile turn-asagi gidecek yatmak istiyorum aksam.

Kendi vardiya sonunda sirasinda CNA bir hasta ya da daimi o gün için yaptigi tüm hakkinda ek notlar girecek. Onlar vurgulamak ve sözlü olarak gibi yerlesik, yaralanma, vital bulgulari, ciddi ruh hali ya da depresyon, argümanlar, vb için olagan disi bir sey bildirir. Asagidaki vardiyali çalisma için geldiginde. Bu hasta rutin korumak için yardimci ve vardiya arasinda yumusak bir geçis olusturur olacaktir.

Is hatti CNA talep ediyor. , Yürüme ayakta, kaldirma ve destekleyen bir çok sey var. CNA’larda kendilerine zarar ve uygun form ve egitim takip ediniz zorundadir olabilir. Ayrica vücut sivilari tasima ve mikroplara karsi savunmak için her türlü önlem sopa anahtaridir. Fiziksel disinda bir CNA hem duygusal talepleri yasayacaksiniz gerektirir. Bir hasta ya da daimi bir ruh hali içinde veya faydasiz zaman bir degisim zor olacak. Bir hasta ya da daimi geçen deneyim duygusal gerginlik sürebilirim. Bununla birlikte, basarili bir CNA de tüm bunlari alir ve mümkün olan en iyi bakim sakinleri saglanan bilerek teselli.

Bu gülüyor, ile ziyaret ve en ise kendi hatti zevk ve çalismalarini yere en faydali olacak hastalarina ve sakinleri konsollari kim CNA oldugunu. Hastalarin olasi yasam sonuna kalitesinin keyfini yardimci olabilir Bir CNA is uygun bir çizgi bulmus bir kisidir.