dadi is görüsmesi için nasil hazirlanacagini

Bir dadi genellikle isvereninizin evde yasadigi tam zamanli bir çocuk bakicisi oldugunu. Dadi is tanitimi aileler bir özgeçmis ve referanslar ile profesyonel bir uygulama tam gerektirecektir. Uygulama kendi onayi ile bir araya ne zaman sizinle bir röportaj yapacak. Is elde etmek için, bu görüsme için hazirlikli olmak gerekiyor.

Bir dadi olarak bir pozisyon için iyi bir müfredat CV bu pozisyonda hareket nasil oldugunu göstermek için temiz ve profesyonel olmalidir. Tüm ilgili bilgileri içerir, ancak ayrintili girmeden bilgilerin dogru ve kisa tutmali. Potansiyel isveren özgeçmisinizi herhangi bir yönü hakkinda herhangi bir sorunuz varsa, o / o röportajda bu soracaktir. Ayrica velilere hitap edecek kisilik ayrintilarini vermek gerekir, ancak kapak mektubu bu içerebilir. Bu is basvurusu olmasi durumunda, en isverenler yerine yazili bir bir daha el yazisi mektup tercih ederim.

Eger mesleki beceri ve karakter ve kisisel becerilerine taniklik edecek birine taniklik edecek bir dadi olarak bir is için en az iki referans olmasi gerekir. Birlikte özgeçmisinizi üzerinde referans isimleri saglayan, size görüsme için sizinle birlikte almak bu insanlardan referans gerçek mektuplari olmalidir. Bu adresleri ve referanslar iletisim bilgileri de kontrol edilecektir çünkü güncel olmasini saglamak gerekiyor.

Bir isverenin sizin sahip ilk izlenim ya da baslamadan önce görüsme zarar verebilir. Muhtemelen bir dadi olarak is sirasinda kot pantolon giymis olacak olsa da, görüsme profesyonel bakmak gerekir. Bu anne size bakmak emin sadece dogru yerine çocuklarina bakan vakit geçirmek için tercih oldugu izlenimini verebilir, çünkü mücevher çok fazla makyaj yapmayin. Bu temiz ve düzenli ve is almaya hazir bakmak gerekiyor.

Bu isverenler kaba ve rahatsiz oldugunu fark bile, görüsme sürecinde saygi göstermek esastir. Eger seyler beklentileri olmadigini bulursaniz her zaman is teklifi reddedebilirsiniz. Açikça konusun ve onlar size koymak sorulara cevap önce düsünmek. Bir soru evet ya da hayir ile cevap olabilir bile, soru anlamak ve gerekli görevleri yerine göstermek için önceki is örneklerle veya bilgi ile ayrintili çalisin. Ayrica ev personelin kurumu yardim alabilir. Onlar açti bu uzmanlasmak. Onlar bir kisi bulmak için yardimci olabilir dadi isler, temizlik isleri ve sef isleri vb gibi gereksinimi uygun olabilir