daha büyük bir ödeme onay almak için nasil

Simdi ekonominin yukari trend oldugunu, size durgunluk araciligiyla sirket yardimci oldum sizin pay.Since bir artis için isveren isteyebilirsiniz nasil düsünmeye baslamak için zaman olabilir, onu kazanmak için sormak mantiksiz degil Daha money.Here Eger ödeme kontrol artirmak için kullanabileceginiz birkaç teknik vardir.

Isinizi responsibilities.Your günlük görevleri muhtemelen son yillarda artmistir gözden geçirin. Eger durgunluk önce ne yaptiklarini bir göz atin, ve bugün ne yaptigini. Deneyin ve doing.You size ödeme onay görmek ne daha sirketiniz için çok daha fazla deger oldugunu bulabilirsiniz oldugunu her is için bir dolar degeri koymak.

Ne degeri ekliyoruz? Ne firmanizin alt satirinda katkida bulunmaktadir musunuz? Eger sirket için ek satis üreten mi? Eger sirket para tasarrufu sey yapiyor musunuz Hepsi bu çok geçerli job.How bak? Amaciniz maksimum verim elde etmek olmalidir. Eger varsa, düzgün telafi sormak hakkina sahiptir.

Bilgili olun. Mevcut is unvani için kabul edilebilir maas araligi nedir? Whatsalary.com bir es kendinizi bilgilendirmek için internet you.Use güç olarak ayni isi yapmak için para ediliyor belirlemek ve karar vermek için bu bilgiyi kullanmaniza yardimci olabilir Kendiniz için ödeme kabul edilebilir bir düzeyde.

Isteginiz profesyonel olun. Istegi normal bir satici olur ayni sekilde tedavi eger bir zam talep, bir ültimatom ile yürümek is situation.If farkinda oldugunu patronunuz gösterin, muhtemelen outcome.But ile hayal kirikligina ugrayacaktir, yapabilirsiniz genellikle hak ettikleri saygi ile mutlu bir medium.Treat isvereninize gelir ve sonra da geçerli ödeme saplama üzerinde gösterir ne daha yüksek degerli olmasi gerektigini neden olarak zorlayici bir öneri olusturmak.