dikkate is bilgi bulmak

1. Baglantili-katilin. Profesyoneller için MySpace düsünün. Zaten bölgede sunulan Linked-in kullanirken Aslinda, daha fazla kisi bulmak, ayni anda rüya is bulma zorunda daha fazla seçenek. Web baska bir yolu çalisanlari kesfetti ve ise almak sekilde degistirmektedir.

2. Internet üzerinde arama. Online çesitli is arama hizmetlerini kullanarak baslayin. Bu hedeflenen mezuniyet tarihi ile CV göndermek gerekir. Potansiyel isverenler için arama, hem de üniversite ile bitmedi oldugu gibi size denemek olmaz anlamina gelmez disari olabilir zaman aslinda, biliyorsun asla.

3. Sari Sayfalar tut. Sizin için çalisan düsünün ki kendi alaninda ajanslari için Sari Sayfalar arastirmak gerekir. Sen onlarla temas ve gelecekteki niyetleri hakkinda bildirerek, CV’nizi teslim etmelidir. Onlar mezun zaman tam zamanli bir is olabilir bir staj saglayabilir.

4. Craigslist kontrol edin. Yeni pozisyon listeleri Craigslist günlük yayinlanmaktadir ve bu yararlanmak gerekir. Eger, sadece birinin isiracak olmadigini bilmek olabilir zaman seçenekleri bulmaya çalisir. Mümkün oldugunca çok sayida görüsme olarak almak için girisim, siz ise alamadim bile, her bir sonraki için hazirlik olur.

5. Kagit bulun. Birçok isveren çalisanlari bulmak için seri ilanlar kullanin. Bir is seçenegi ararken bu kural olmamalidir. , Oraya telefon bulmak ve önce bile mezun büyük bir is olsun!