dil konusanlar için Fransizca isler

– Ögretmen

Bir Fransiz konusmaci kolayca yerel bir okulda ögretmen, üniversite, ya da yabanci dil akademisi olarak bir is bulabiliriz. Fransiz Avrupa’nin en yaygin olarak ögretilen dillerinden biridir ve Ingiltere’de birçok çocuk erken yasta dil egitimi baslar. Üniversitede, birçok ögrenci de dil çalismalarina devam ya da belki de Fransiz bilim adamlari olmak isteyen. Ya, bir Fransiz hoparlör özel ders hizmetleri sunuyoruz firsatlari ögretim ve hatta bir dizi bulmak mümkün olacaktir.

– Çevirmen / tercüman

Düzinelerce dil tüm Avrupa’da konusulan olarak yazili ve sözlü çevirmen sanayi belkemigidir. Birlesik Krallik her yil gelen yabanci binlerce, dünyanin en farkli ülkelerden biri olmasi umulur. Henüz Ingilizce konusmak mümkün degilse Bu insanlarin çogu çeviri ve tercüme hizmetleri ihtiyaci olabilir. Ayrica, birçok isletme Ingiltere’de yasayan Fransizca konusan tüketicilere ulasmak için bu hizmetleri kullanmaktadir. Çeviri hizmetleri is belgeleri, tibbi kayitlari, dava, kitap, ve hatta televizyon için sunulabilir. Fransiz ziyaretçiler özellikle Ingiltere’de yorumlanmasi ve çeviri hizmetleri için çok büyük bir talep, her zaman vardir is konferanslar vb için tercüme hizmetleri ihtiyaci olabilir.

– Diplomasi ve Hükümet Kariyer

Ingiliz hükümeti dünya çapinda çok sayida diplomatik ve devlet kurumlari çalisir. Her zaman bazi kamu çalisanlari ve diplomatlar gibi Fransizca, Ingilizce, Almanca, vb Hükümet is imkanlari gibi birden fazla dil konusma yetenegine sahip bir zorunluluktur her zaman mevcuttur.

– Dilbilimci

Bir Fransiz konusmaci dili veya dilbilim bir üniversite mezunu varsa, bir üniversitede dilbilim arastirma ve ögretmek için firsat olabilir. Dogrudan Fransizca ögretim içermez ragmen, onlar, ögrendim olusturulan ve bir baska ile ilgili nasil dillerin kökeni, açiklayan bir derin ilginç bir konudur.

– Uluslararasi is / danismanlik

Fransiz, uluslararasi is dünyasi ve birçok büyük sirketler Fransizca, Ingilizce akici, vb Bazi sirketler bile uzmanlasmis danismanlari ise müsteri hizmetleri, görüsmeler, ve vb firsatlar var insanlara ihtiyacimiz var en önemli dillerinden biridir bir Fransiz konusulan bir ülkede bir ziyaret ya da yer degistirme için çalisanlari egitmek için Fransizca dil ve kültür.

Bu egitim, is, hükümet, danismanlik, dilbilim ve çeviri tasinmak gibi bir Fransizca konusan is arayan Avrupa’da kendi parmaklarinizin ucunda firsatlari bir dünya vardir.