doktor bulmak ve yönetmek için nasil

Tibbi reform belirsizligini koruyor olsa bile sirketler onlari silip süpürmek yolu ile gösterildigi gibi, doktorlar hala mahsulün krem ??olarak kabul edilir. Doktorlar yönetmek Sirketler agirlikli olarak ülke genelinde çocuk, dahiliye ve genel tip alanlarinda uzman gruplari arayan edilmistir. Bir yatirim bankacisi onlar tibbi reform ve kültür dingil çivisi olduguna inanilmaktadir çünkü sirketler ve yatirimcilar bu birinci basamak doktorlarin yalayip yutmak nedeni oldugunu belirtiyor.

Binlerce hekim eksikligi ülkede bir engel olmaya devam ederken, saglik alaninda reformlar birincil bakim uzmanlari için talep yükselen bir daha hizli saglayacaktir. Büyüyen yönetilen bakim gruplarin advanatage bu birinci basamak doktorlarin tip sektöründe bekçisi böylece bu ilaç fiyat olarak maliyeti, tibbi testler ve profesyonel danismanlik ücretleri azaltmak için saglik sistemi saglayarak olarak poz istenir oldugunu. Yönetilen bakimi gruplar büyük sirketlerin yani sira onlari saglik faturalarinin maliyeti kismak için eyalet ve federal hükümetlerin hem de aranir.

Tüketiciler ve yönetilen bakim sirketleri olarak isverenlere hastane ve saglik bakim gruplari ag saglik hizmetleri yönetilen hekimlerin profesyonel uzmanlik pazar. 1980’lerde doktor yönetim sirketleri kadar çimlenme ve beri bu son birkaç yil kadar devam etmistir. Sermaye elde saglik sigorta sirketleri, bireysel doktorlar, ve yüksek riskli ticari girisimler mesgul bazi yatirimcilarin destek içerir. Piyasada en tibbi stoklarin deger kaybina ragmen, bakim yönetim sirketleri sürekli bir artis hareket stoklarini gördü.

Doktorlar için, bu sirketlerin katilarak yararlari çoktur. Doktorlarin tipik ise ücreti yüz bin dolar ötesinde degismektedir. Daha sonra 30 yillik görev süresi, hem de saglik reformu kaynaklanan mali aksiliklere, güvenlik olabilir yillik gelir yillik 100.000 $ saglayan bir cazip uzun vadeli bir anlasma alirsiniz. Yönetim sirketleri ile Doktorlar herhangi bir doktor yönetimi grup altinda olmayanlar olarak övgüye deger olarak gelir bulabilirsiniz.

Bu firmalarin da fatura, pazarlama, bordro isleme gibi en sirketlerin bas agrisi geçmesi, malpraktis sigorta elde etmek için, yazma ekipman ve mekan kiralama, hem de ihtiyaçlarini kontrol edin. Hekimlerin yerine her zaman aramak olmak daha bir gün vardiya bu firmalar ayni zamanda kurumsal gözetim alt satirinda destekleme çikarina hastaya degisen kisa yol açabilecegi içeri Birçok korku mesgul bir seydir sekiz saat daha yakin çalismasini saglamak .

Bu hekimler simdi maliyetler hizmet kalitesi korunur olarak en aza emin olmak için görevlendirilmis amirlerine gözetiminde görevlerini odaklanmak için tesvik edilir. Onlar bütçe tahsisi ötesine geçmeyecegi saglamak için görevli olacak bir patron ayi doktorlardan büyük çaba gerektirir. Elestirmenler doktor yönetim sirketleri doktorlar bir montaj hatti kendi hastalari bulamazsiniz aksi hekimlerin saglik hizmetlerinin eksik olabilir ve kar tibbi bakim kalitesi boyun egdirmek olmayacak sözlerini tutabilir eger sadece zaman ki devlet