Eger bir derece yok kariyer tavsiyeleri

Bir örgün egitim sahip kesinlikle bazi sanayi kirmak için iyi bir yol olsa bir üniversite derecesi kazanmak olmasaydi, üzülmek yok. Hala umut var! Üç nitelikleri de bir derecesi olmayan istediginiz is elde etmek için sahip olmasi gereken en bakalim.

Yumusak Becerileri: Bu bir derece alarak elde degil becerilerdir. Isverenler tarafindan en önemli gördügü bu becerilerin bazilari sunlardir:

cosku
Dostu kisilik
dakiklik
Baskalari ile iyi geçinmek yetenegi
Profesyonel bir görünüm ve yapmaciklik
Eldeki is gerçek ilgi

Baglantilarin Yapilmasi: Büyük is kadar-ve-böylece kuzeni ya da bas honcho arkadasinin torunu için her gün teslim edilir. Eger ayni basari ile tanismak istiyorsaniz, etkili bir sekilde baglantilari yapmak ve dokunun gerekir.

Baglantilari yapmak için çalisiyoruz, size konfor bölgesi disinda adim ve baskalarina karsilamak hayata gelmek zorunda. Bazen sadece kahve dükkanlari veya bakkal hatlarinda konusmalari kadar grev var. Insanlar hakkinda biraz daha fazla bilgi edinmek için proaktif bir çaba kim
günlük hayatta size surround. Bir film için sirada senin yaninda ayakta veya bir trende yaninizda oturan olabilir kim asla bilemezsiniz!

Ve zaten bu kisileri ihmal etmeyin. Eger yakin zamanda bir araya geldi biliyor ve insanlar analiz etmek için zaman ayirin. Kim potansiyel is hedef arama size yardimci olabilir? Eger is firsatlari hakkinda sormak kim unuttun mu? Eger ag hakkinda utandim hiç düsünüyorsaniz, güven, yüksek enerji ve iyimserlik dolu birisiyle konusmak için giderseniz yalvariyor asla unutmayin. Onlar aslinda-bu ise biter arkadasin iyi görünmesini saglar biriyle kurmanizi eger Aslinda, onlara bir iyilik yapiyor olabilir! Alt satirda denemek kadar baglantilari sizin için çalisabilir olup olmadigini bilmek asla olmasidir.

Pazar Arastirmasi: Isverenler basvuru takdir “ödevlerini yapmak.” Pazar arastirmasi da herhangi bir karisikliga açiklik yardimci olabilir. Eger diger sanayi ile çalisir ilgileniyorsaniz nasil sanayi kesfetmek zaman, alakasiz kisilerin bazi en yardimci olabilir olanlar oldugunu fark edebilirsiniz. Yani bulmak için bir is için yaklasik beklemeyin. Disari çik ve arastirma yapmak, kisilerinize konusmak ve size is getirmek!

Basarili bir sekilde dokunun ve yukaridaki üç nitelikleri kullanmak için yeteneginizi is piyasasinda becerilerini her yerinde ne kadar iyi gelismis baglidir. Yani bu Ücretsiz Is Piyasasi Performans Degerlendirme alarak yetkinlik düzeylerinin ölçülmesi ile baslamak.