Eger çocuk bakim kabul var

Çocuk bakim veya çocuklari tedavi ile ilgilidir hemsirelik alaninda, özel ve bazen stresli bir alandir. Çocuk bakim herkes için degildir. Eger çocuk bakim uzmanlasmak karar vermeden önce bu alanda, hem de faydalari sakincalari bazi anlamak önemlidir.

nasil bir çocuk hemsiresi olabilirim?

Pediatrik hemsirelik hemsirelik okulu bir uzmanlik alani olarak sunulmaz, bu nedenle çocuk hemsireler aldiginiz egitim is ile geliyor. Bazi hastanelerde çocuk bakim ilgilenen hemsireler için bir yönlendirme saglar. Bu egitim sinif hem de klinik egitim içerir. Diger hastaneler bir akil hocasi olarak deneyimli bir hemsire ile yeni çocuk hemsiresi ortaklik, yere kendi egitim her seyi. Ne olursa olsun istihdam edilen hastanede kullanildigi yöntem, hiç kimse ek egitim olmadan pediatri çalismaya hazir hemsirelik okulu dogrudan gelir bekliyor.

Eger hastaneden aldiginiz egitim ötesinde, pediatrik hemsire olma yolunda ilgilenen hemsireler için özel ders vardir. Amerikan Kalp Dernegi Pediatrik Ileri Yasam Destegi kursu ve Acil Hemsireler Dernegi Acil Hemsire Pediatrik Ders sunmaktadir. Pediatrik Hemsireler Dernegi, alaninda olanlar için profesyonel bir iliski vardir. Eger çocuk hemsirelik egitimi almis sonra, sinavi geçerli Sertifikali Pediatrik Hemsire belgesi, almak isteyebilirsiniz.

i bir çocuk hemsiresi olmak istiyorsun?

Bu gerçekler çocuk bakim katilir egitim miktari ele, onlar bir çocuk hemsiresi olarak çalisan duygusal ücretli açiklamak degildir. Çocuk hemsirelerinin sadece on sekiz yasindan küçük olanlar ile çalistiklari için, bu zor bir is olabilir. Çok hasta olan genç hastalarla çalisan streslidir. Sadece siz de hasta ile anlasma, ancak anne gerekir. Bu faydali olabilir bir is, ama ayni zamanda drenaj. Çocuklarla çalisan ilgilenen olanlar için, ilgili oldugunu anlamak için yardimci olur.

Çocuk bakim bazi türleri digerlerine göre daha az stresli. Bir çocuk hastanenin acil serviste çalisan güne çesitli iyi bir anlasma saglar ve hastalarin çogu, korkutucu ise, son derece tedavi edilebilir kesim, kemik kiriklari ve diger yaralanmalar yasayacaktir. Onkoloji ünitesinde bir çocuk hemsiresi olarak çalisan, diger taraftan, bir çok zor bir istir. Gün son derece hasta çocuklar ve perisan velilere gün maruz kaldiktan sonra bu isi gerçeklestirmek için özel bir kisi gerektirir. Birçok kisi çok hasta çocuk hasta etrafinda çalisma ile olan hastanede çok fazla zaman harcamak çocuklar yakin onlarin bakicilari haline, ve ters de dogru oldugunu bir diger sorun. Onkoloji ünitesinde bir çocuk bir anda hafta boyunca orada, ya da haftada birkaç kez gelebilir. Bu hasta ve hasta hayatta degilse, çok aci, hemsire, arasinda güçlü bir baglanti olusturur.

Çok hasta hasta bir çocuk hemsiresi olarak çalisabilirler olanlar için, isi çok faydali olabilir. Bir çocugun gücünü geri kazanmak ve okula geri dönmek için olsun izlerken sevinçleri baska bir duruma göre, ve size genç hastalarla gelistirmek bag paha biçilemez olamaz.

Bir çocuk hemsiresi olarak çalismaya uygun olup olmadigini belirlemek için, farkinda çok kendini olmak için yardimci olur. Kolayca üzgün? Üzgün ??kisi üzgün ya da korkmus görmeye mu? Eger öyleyse, çocuk hemsirelik en iyi kariyer olmayabilir. Çocuklariniz çalismak istiyorum, ama çok hasta çocuk etrafinda çalisma rahat olmayabilir endiseleriniz varsa, acil servise veya ameliyathane bir çocuk hemsiresi olarak bir kariyer düsünün. Bu yerlerde daha az hastalik maruz kalan ve uzun bir süre için ayni çocuk etrafinda degildir.

sizin için çocuk bakim çalismasi

Bir çocuk hemsiresi olmak seçerseniz, size isin stresi azaltmak için alabilecegi bir çok adim vardir. Yeme Düzenli egzersiz ve saglikli hem de iyi olmanin genel anlamda katkida bulunur. Bu sizin günün stres hakkinda konusmak oldugunu arkadas veya aile üyeleri gayri resmi bir destek grubu gelistirmek için de önemlidir. Çocuk bakim dahil stresi azaltmak için baska bir yolu diger birimlere döndürmektir. Çocuk yogun bakim ünitesinde biraz zaman geçirin ve sonra hareket VEYA. Bu duygusal bir mola vermek, ama bir yuvarlak beceri seti sunar kalmiyor.