Eger kontrol altinda var

Ürdün motorlu araç kazasi, çogu zaman oldugu gibi, sirket yöneticileri ve girisimciler kontrol altinda hepsi var düsünüyorum. Büyük bir sey onlar aklin emekli üst tutmak için bir çaba olmalidir fark olur kadar Ve bu degil.

Önce emekli sonra, yeni bir kariyer geçis tercih yerine emekli kalmasi hakkinda düsünebilirsiniz. Daha fazla özgürlük yeni bir kariyer için seçenekleri ile çogu zaman mümkündür. Eger para kazanmak için ihtiyaci hissettim çünkü ilk kariyer seçilmis olabilir. Eger tutku karsi daha bir kariyer seçebilirsiniz böylece Simdi ilk kariyer emekli oldugunu, daha az yükümlülükleri olabilir.

Araçlari ile kullanisli birisi için yeni bir kariyer için bazi fikirler olabilir: rihtim onarim ve bakim ile yardimci bir Lake çalisan; yenileme ile yardimci bir Home Depot çalisan veya güverte bina ögretmek, ya da araçlari bir Wal-Mart çalisan bölümü.

Yeni is ya da kariyer seçilmis olursa olsun, birey için eglenceli olarak görülebilir gerekiyor. Ne eglenceli kisinin fikir baskasi için bir kabus olabilir. Kariyer boyunca, eglenceli degildi görevleri yapmak zorunda kalmistim. Simdi Hayatta emeklilik asamasinda oldugunu, seçimler sadece her seyi eglenmek için yapmak. Bir sonraki adim karar bir kez, yeni is piyasasinda anlamak gerekir. Eger devam göndermek ve halka telefon için bekleyecegim düsünüyorsaniz, o kadar kolay olur sik ??sik degil. Birkaç isim ag, özgeçmis, kapak mektubu, takip ve internet arastirma gerekir.

Sirket yöneticileri ve bu yol almayi tercih girisimcilere konusmak, onlar genellikle gri saç ve yas onlara karsi oldugunu, sinirli hissettim. Onlar, kendi bakis açilarini kesfetmek inançlarini sorunlari bakmak ve bu fikirleri nereden geliyor gerekiyordu.

Eger hayatinizda bir fark yaratmak için farkli bir sey yapmak zorunda. Bu hayatta, elde insanlar ve olmayanlar, basarili insanlar ve basarisiz insanlar arasinda gözlemlenebilir bir fark oldugunu, dogrudur.

Biri olmak istiyorsun ki, söyle?