egitim için en iyi doktor asistani okullar

Simdi çalismak için iyi bir okul size egitim en iyi sonucu almak saglamak için önemlidir seçerek, bir doktor asistan programi için kayit karar verdik. Burada daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz en iyi on kurumlardir.

Iowa Üniversitesi müfredati ögrencilerin ikinci sinif ögrencisi tip ögrencileri ile didaktik faz fazla% 60 tamamlamak için izin vermek için tasarlanmistir gibi diger kurumlar tarafindan sunulan ile karsilastirildiginda farklidir programlari sunmaktadir.

Duke Üniversitesi iki bölüme ayrilir PA programlari sunmaktadir. Baska bir klinik deneyimlerine odaklanir ise bir bölüm öncesi klinik çalismalara odaklanmistir.

Emory Üniversitesi birinci basamak saglik bir vurgu ile bir 28 aylik bir program sunuyor. , Didaktik klinik ve gelismis didaktik faz – Müfredat üç asamadan olusur.

Geleneksel 2 yillik bir program ve 3 yillik ortak programi – George Washington Üniversitesi 2 lisans düzeyinde egitim vermektedir. Bir ilginç not ve programini ulusal olarak taninan bir toplum hizmeti içerir olmasidir.

Dallas Teksas Üniversitesi Güneybati Tip Merkezi ögrencilerin klinik rotasyon ek bir dönem dört didaktik dönem geçmesi gerektiren bir program sunuyor.

Didaktik ögretim ve klinik egitim ikinci bir yil bir ilk yil – Utah Üniversitesi iki asamadan olusur bir program sunuyor.

Washington Üniversitesi lisans ve yüksek lisans hem de programlari sunmaktadir. Ögrenciler zaman, projeler üzerinde çalisan klinik seanslara ve çesitli tibbi konularda egitim harcamak bekleniyor.

Kendi müfredat, ögrencilerin her yastaki hastalari tedavi etmek için hazirlar ragmen Denver Colorado Üniversitesi, pediatri bir vurgu ile bir program sunuyor.

Baylor College of Medicine yüksek lisans düzeyinde PA programi sunmaktadir. Programi tamamlamak için 30 ay sürer ve 2 asamadan olusmaktadir – didaktik ve deneyimsel ögrenme asamasinda.

Oregon Saglik ve Bilim Üniversitesi 26 ay süren bir program sunuyor. Program didaktik ve klinik faz olusur.