emt dersleri alarak tasarliyoruz

Önce bilmeniz gerekenleri ögrenin …

Hiç EMS ile çalisma hakkinda düsündünüz mü? Bir EMT olarak hayat son derece tatmin edici ve çok EMT itfaiyeci, saglik ya da kolluk kuvvetleri olmak için oluyor ile, parça asagi kariyer firsatlari ortaya çikarir olabilir. Su anda çesitli kurum yönetimi veya devlet düzeyine aktarmak istediginiz paramedik veya EMT en için egitim EMS yönetimi dersleri saglar.

Biz EMT olmak için almak zorunda olacak adimlari bakacagiz kisa bir süre, önce bir EMT içerir tam olarak ne olmak tartisalim …

Bir tibbi acil oldugunda onlar sahnede sik sik ilk olarak EMT en, saglik sisteminin operasyonda paha biçilmez bir bilesenidir. EMT ileri temel her düzeyde hayat kurtarici acil hasta bakimi vermesi bekleniyor. Bu yazida giris seviyesi EMT konsantre olacak.

Giris seviyesi EMTler, spinal immobilizasyon, oksijen yönetim ve kanama kontrolü splintleme, havayolu yönetimi gibi hizmet vermektedir. Bazi durumlarda bir EMT ilaçlar saglamak ve kadin dogum yardimci bekleniyor olmasi muhtemeldir.

Birçok ayarlarinda, EMT-Temel tipik bir paramedik ile çalisir. Çogu kez ambulans iyi iki kirsal gönüllü olarak EMT-Temel veya arasi tesisi aktarim ayarlarini içeren görev olabilir.

Zaman büyük bir çogunlugu, EMTler bir paramedik ile ortak olacak. Bazen 2 EMTler kirsal ya da gönüllü ayarlarinda bir ambulans kadrolastirmayi olacak, bu gerçekten ortalama EMT için ortak bir durum nadir olup.

Bu yüzden noktasina, ne kadar bir EMT olabilirim?

NREMT sertifikasyon (Acil Tip Teknisyenleri Ulusal Registry) araciligiyla bir EMT olarak nitelemek için, lisansli bir tesiste bir tek dönem sinif, yazili sinav ve basarili tam bir pratik becerileri sinavi geçmek isteyeceksiniz.

Birçok kolej EMT-Temel egitim ve test, bazi itfaiye ve bazi sirketlerin teklif içi egitimi de sunuyoruz. Bir EMT-Basic olmak için belirli gereksinimleri hakkinda daha fazla okuma kapsamli bilgi için EMT Siniflar Kaynak Merkezi’ni ziyaret edin.

Bir tibbi veya acil servis arka plan gelen olmayanlar için, biz bunu, tibbi terminoloji ilk bir ders alarak öneririz sürecin stres önemli miktarda almak ve hemen önce fizyoloji ve anatomi temel bir bilgiye sahip olacaktir egitim baslamadan oyunun önünüzde bir adim koyacagiz. EMT egitim süphesiz oldukça bu tür fizyoloji, anatomi, pediatrik aciller, travma, kardiyoloji, hasta degerlendirme, OB / GYN ve daha fazlasi gibi alanlarda bir çalisma anlamak için bekleniyor olacak zaman görece kisa bir alanda, talep ediyor.

EMT dersleri ve egitim bazen hiçbir sekilde bu yüzden, eyaletten eyalete farklilik bu makalede bilmeli ama umarim bu EMS yeni ve heyecan verici kariyer yolda size baslayacak her sey için önemli bir referanstir.