en iyi çin vize hizmetleri

Herhangi bir yabanci ülke ya da bölge girmek için, bir izin gerekiyor. Sadece bir damga veya tam bir belge olabilir. Bu izin vize olarak bilinir. Ancak, gerçek girisinde, kisi rapor ve bir göç resmi tarafindan kontrol almak zorunda.

Bu islem, tüm ülkelerde takip edilir. Vize hizmetleri yüksek talep her zaman. Bu vize hizmet geliyor sirketler bir sürü yol açmistir. Sahte sirketler sansi da vardir Ancak, bir bu sirketler ve siteler gözden geçirmelidir. Orijinal sirketler tarafindan gelmek zor.
Pekin’de, onaylanmis ve Çin vize hizmetleri saglamak için sertifikali sadece üç sirket bulunmaktadir. Bunlardan biri Çin Vize Hizmetleri Merkezi, Pekin oldugunu. Burada uzmanlari her zaman yasa ve Çin’in politikalarinda yapilan degisikliklerin ile kafa bilgi ve kafa ile up-to-date. Ayrica bu sirketin Asayis Bürosu ile çalisiyor. Bu hizli, en ucuz ve en güvenilir Çin vizesi saglar.

Çin Vize Hizmet Merkezi, Pekin yaklasik Çin vize hizmetleri her türlü saglar. Bu Çin vize bes tür firsatlar. Bu L tipi, Tip F, Tip X, Tip Z ve Bunlarin disinda Tipi D., Çince is vizesi davet mektubu da islenir.

L Tipi Çinli turist vize basvuru harfidir. Bu geçici olarak Çin giriyoruz bu insanlar içindir. Bu turlar ve kisisel nitelikteki ziyaretleri içerebilir. Onlar tek giris ve çift giris iki biçimde kullanilabilir. Turistik ve bu amaçlar için, çoklu giris vizesi verilmez.

F Tipi Çin is vize uygulamasidir. Bu bir is veya ilgili gezisinde Çin girmek için olanlar içindir. Bu arastirma amaciyla, ders, kültürel, teknolojik ve bilimsel degisim içerebilir. Bu kisa süreli staj veya çalismalari için Çin’e gelmek isteyen ögrenciler için de. Bu dört biçimlerde kullanilabilir. Biçimleri tek giris vize, çift giris vize, alti aylik çoklu giris vizesi ve bir yillik çoklu giris is vizesi vardir.