Ev çalisan egitim programlarinda

Çalisan egitim bir hizla degisen is dünyasinda rekabet etmek isteyen sirketler için çok önemlidir.
Bir organizasyon içi egitim çogu zaman en ekonomik çözümdür, yeni beceriler ögrenmek gerekir çalisan bir takim varsa. Içi egitim çalisan bir grup için özel bir egitim programi sunmak için istediginiz herhangi bir yere bir egitmen getiren içerir. Grup takim halinde birlikte çalismak, ya da ülke çapinda çesitli sirket yerlerde çalisanlarin çalisan, ya da dünya genelinde olusabilir.
Içi egitim sirket merkezi veya bir off-site yerde yapilabilir. Ayrica hemen hemen ihtiyaçlarina bagli olarak yapilabilir.
içi egitim programlarinin faydalari
• Egitim Herhangi bir takim, bölüm, ya da organizasyon için tam özellestirilmistir
• Egitim formati esnek – egitim tek bir oturumda ya da bir yil için birkaç ay boyunca teslim birden çok oturum olarak yer alabilir. Çalisan egitim programlari genellikle çalisanlarin sayisina bagli olarak, bir ve iki günlük formatta teslim edilir, onlarin çalisma takvimi ve egitim konu.
Bu çalisanlar için uygun oldugunda • Egitim planlaniyor
• Çalisan seyahat azaltilabilir ve hatta ortadan kalkar
• Kurum içi egitim genellikle harici bir egitim etkinligi için her çalisanin göndermek daha ucuzdur
• Çalisanlar Egitim sopa yapar, egitim sirasinda “ayni dili konusan” ögreneceksiniz
• Kurum içi egitim uygulamali uygulama, çalisanlar is ve ötesinde hemen uygulayabilirsiniz becerileri ile egitim terk saglanmasi ile malzeme geleneksel sunumu birlestirir
• Egitim ekipleri genellikle gizlilik anlasmasi imzalayacak tartismak ve egitici olarak gerçek sorunlari üzerinde çalismak için izin, gizlidir.
• Kurum içi egitim takim olusturma ve bir baska daha iyi anlasilmasi tesvik eder.
içi çalisanlarin egitim programlarinin türleri
Içi egitim programlarinin çesitli kuruluslarin temel egitim müfredatina dahil mevcuttur. Konu liderlik gelisimi, zaman yönetimi, ekip olusturma, iletisim, çesitlilik, etkili dinleme becerileri, yaraticilik ve yenilik, karar verme, ve daha fazlasini içerir.
ne kadar içi egitim maliyeti nedir?
Içi egitim programlari her grubun özel ihtiyaçlari için özellestirilmis oldugundan, fiyatlandirma degisir. Eger 8 veya daha fazla çalisani varsa, içi egitim genellikle bir kamu egitim oturumu çalisanlarin gönderme daha maliyet etkin bir çözümdür.
içi egitim programlari ile çalisanlarin gelisimi yatirim
Çalisanlarin gelisimine yatirim bir kurulusun verimlilik, çalisan motivasyonu ve bagliligi, kar ve müsteri memnuniyetini artirabilir. Bu nedenle, bir kendi is için en uygun çalisan egitim programlari seçmek gerekiyor.