Eve bir müfettis egitim için hazir

Durgunluk sirasinda, birçok kisi retrenched ve hayatta kalmak için yeni bir kariyer aramak zorunda edilmistir. Ev denetim bir durgunluk kaniti kariyer olarak kabul edilir günümüzde gibi popüler alanlardan biri haline gelmistir. Her seyden önce, size bu isin içine dokunarak önce özel egitim ve ögretim için hazir olup olmadiklarini kendinize sormaniz gerekir.

Eger devlet düzenlenmis sinava izin verilmeden önce size örgün egitim almak için için ZORUNLU oldugunu akilda tutmak gerekir. Amerika Birlesik Devletleri’nde, bu tür Ev Teftis Ulusal Birligi (nahi), Ulusal Certified Ana Sayfa Müfettisleri Dernegi (NACHI) ve Ev Teftis Amerikan Dernegi olarak resmi egitim kurumlari tarafindan sunulan birçok ulusal akredite online ve offline evde muayene dersler vardir (ASHI). Bu özel egitim için nitelikli olmasi için, mühendislik, mimarlik veya insaat yönetimi ile ilgili herhangi bir alanda en az üniversite düzeyinde örgün egitim olmasi gerekmektedir.

Egitim okulu karar vermeden önce, bir sonraki önemli adim sertifika elde toplam giderleri hesaplamaktir. Eger yeterli para yoksa Daha sonra, ders ücreti dahildir bütçenizi, laboratuvar ücreti, referans kitaplari, sinav ücreti, noter tasdik ücreti, üyelik ücreti (örnegin, nahi bir üyesi olma), vb çalismak gerekiyor Eger varsa size, çalisma kredi için basvuruda veya taksit için kayit için gerekli olup olmadigina karar vermek gerekir.

Sonra, size çalisma tamamlamak için güçlü bir kararlilik olup olmadigini kendinize soru gerekir. Unutmayin, egitim 2 ila 3 günlük kurs degil. Bu sabit bir programa göre derslere katilmakla gerekir ve sizi bekliyor bir sinav vardir.

Son olarak, fiziksel durumu bilmek önemlidir. Size uygun ve gerçek denetim sirasinda görevi gerçeklestirmek için yeterince güçlü oldugundan emin olmak gerekir. Saglik durumunuz memnun degilse, bu gelecekte bu kariyerine baslamak mümkün degildir çünkü resmi egitim sürdürmeye için bir noktasidir.