formül-won de Birlesik Krallik’ta ya da yurt disinda en iyi editoryal is bulmak

Size en iyi editoryal is ve editoryal danismanlik pozisyonlari kazandi Formula tüm bulacagi küçük bir sürpriz var. Biz medya ise alim konusunda uzman ve 2000 yilindan bu yana is en iyi olarak müthis bir üne kurduk. Biz de FT, EMAP olarak bilinen müsterileri ile aday uyumlu ettik Merhaba, ayda 20 üzerinde adaylarin ortalama yerlestirerek Reed, Publicis, News International, Dennis, BBC, Kanal 5, Guardian, Starcom, Mindshare ve Haymarket, , Yüksek Lisans gelen editoryal is ve editoryal danismanlik pozisyonlari bir dizi Direktörü seviyelere.

Büyük medya sirketleri ile olan yakin iliskiler hiç de küçük olmayan Formula katkida Birlesik Krallik ve uluslararasi ise alim sahneleri hem de önde gelen medya danismanlari biri haline kazandi var. Biz hem burada hem yurtdisinda bize insanlarin külot en zorlu maç bulmak için izin kurulan sanayi rehber genis bir ag var. Gazetecilik pozisyonlardan, yayin, radyo, yeni medya, yayin danismanligi ve yayin isleri için biz dogru pozisyonlari ile dogru kisilere eslesen adanmistir.

Danismanlarimiz tüm medya sektöründe rakipsiz bir deneyim ve uzmanlik ile genis pazar bilgisi var. Her mükemmel müsteri / aday maç kurmak için çalisiyoruz, müsteri ve aday gereksinimlerini net bir anlayis kurmak için her atama bilginin kendi genislik ve derinlik getiriyor. Biz mükemmellik için itibar gelistirdik bu yaratici sinerji ile var.

Olgun ve verimli müsteri ortakliklar ek olarak basarimizin da sikica essiz özveri, tecrübe ve danismanlarimiz uzmanlik dayanmaktadir. Ekibimiz müsteri ve aday gereksinimlerini açik anlayislar gelismekte olan uzmandir. Biz dogru editoryal is firsatlari bulmak ve onlari mümkün olan en ilerici ve olumlu sekilde gelismeye saglayan kariyer yönetmenize yardimci olmak için aday çalismak. Biz uygun adaylar ile müsterilerine eslesen bizim basari onaylayarak çok sayida ücretsiz referanslari alirsiniz.

Eger kariyerinizde bir degisiklik ariyor ya da daha üst düzey bir konuma tasimak için olsun, bizim danismanlarindan biri bugün konusmak ve sizin beceri ve deneyim için en uygun yazi isleri ve yayin danismanlik pozisyonlari tartisabilirsiniz.