franchising, AI kendi is kurma için risksiz çözüm

Is kurmak, sikici pahali ve risklidir. Bu, ilgili kurumlarla koordinasyon dogru yer için izcilik ve kira, ilk envanter, mobilya ve ekipman için para önemli miktarda saglayarak, evrak, piyasa pek çok çalisma gerektirir.

Ancak, günümüzde, bir is kurma düsünenler sifirdan baslamak ya da sadece saygin kuruluslarindan franchise almak için seçeneginiz vardir. Bu is birçok basari öyküleri çizik ve kurucularinin vizyonunu basladi oldugu bir gerçektir. Is rekabetçi ve uygun fiyata ürünler sunmak ve satmak yenilikçi bir sey varsa sifirdan baslayarak iyidir. Bu ayni zamanda hedef pazar yakin, dogru is site bulmak ve tüketicilerin ürün ve hizmetlerini farkinda yapmak için iyi tanitimi için gerekir. Bu uzun zaman, para, ve belirsiz piyasa tepki alabilir.

Öte yandan, is bu agresif rekabet göz önüne alindiginda, bir franchise cazip bir alternatif sunuyor. Franchising birçok is fikirli insanlarin hayal gücünü yakaladi is nispeten yeni bir kavramdir. Teknik olmayan bir dilde, sadece franchise marka adi ve kimlik kullanimi için Franchise için kabul miktarda öder neyin iyi bilinen bir sirket bir kolu kadar koyarak anlamina gelir. Franchise ücreti, Franchise büyüklügüne göre degisir müsteri tabani, popülerlik, ve potansiyel kar AOS. Olabilir Buna ek olarak, Franchise onun sicili ve etkili is stratejisi sunmaktadir. Son birkaç yildir, franchising hemen hemen tüm basarili sirketler en az birkaç bayilikler var o kadar popüler hale geldi. Birçok hatta denizasiri franchising içine cesaret var.

Büyük isletmeler franchise ücreti olarak para agir toplam talep olmasina ragmen, franchising faydalari fiyati agir basmaktadir. Iyi bir imtiyaz yer seçimi, kendi marka kullanimina izin veren ek olarak kira müzakere, yönetim ve personel egitimi, ve magaza tasarimi içeren bir paket sunuyor. Ayrica pazarlama, kalite güvence ve tüm bayilikler ayni kalite standartlarina uygun olmasini saglamak için sorun giderme üzerinde devam destek saglar. Bu nedenle, perakende satis noktalarinda, süreçleri standart, kalite güvence altina alinmistir, ve müsterilerin, AOS deger paralarini aliyorsaniz eminiz.

McDonald, AOS: en popüler ve basarili serilerinden biri durumunda atin. Bugün, McDonald, AOS zincir magaza ABD’de degil, ayni zamanda yurt disinda birçok ülkede sadece, her yerde vardir. Bir müsteri dünyanin herhangi bir yerinde bir McDonald, AOS prize yürür, o gida ve hizmet ayni yüksek kaliteli bekleyebilirsiniz.

Franchising en önemli avantajlarindan biri perakende Franchise is gelistirmek ve genisletmek için etkin bilgi ve uzmanliga erisim olacagi olmasidir. Her Franchise sonunda bu know-how gelistirilen ayni strateji benimsenmesi bu yana, hepsi saglam bir is platformu paylasmak ve korumak. Onlarin standart çalisma prosedürleri (örnegin, ürün fiyatlandirma, ise alim ve pazarlama) zaten denenmis ve erken hatalarin çogu zaten tespit ve ele alinmistir sekilde test edilmistir. Bu nedenle, getirememe riski büyük ölçüde sadece bagimsiz bir is kurmak basliyor bir girisimci göre azaltilir.

Pazarlama ve satin alma merkezi varsa, bunlar ölçek ekonomileri neden, hangi düsük maliyet ve muhtemelen daha yüksek kar anlamina gelir. Ayrica, tüm zincir magaza agresif ve sürekli reklam, pazarlama, ve ana yönetim tarafindan ele tanitim programlari yarar. Franchise is plani, operasyon kilavuzlari ve pazar analizi de yeni franchise finanse etmek için gerekli olan tam figür olarak da hazir.

Franchise sözlesme sartlarina göre bakimi oldugunu varsayarak, ilk yatirim oldukça kisa bir süre içinde telafi edilebilir. Franchising diger yararlari üzerine, yatirim telafi emke ihtimali erken herhangi bir girisimci kisi gelmek-bir dayanilmaz olmalidir.

Hatta franchise ücreti tek basina kar emin oldugu için düzenleme de Franchise için faydalidir. Tüm serilerinden yönetimi merkezi ama personel ve her çikis yapildigi gün için günlük operasyonlarin ise sorumlulugu franchise dayanmaktadir. Bu pazarlama bindirmeler ve ürün arastirma odaklanmak için ücretsiz merkezi yönetim birakir.

Bu franchise destek ve bir ana sirketin müsteri tabani tadini çikarirken kendisi için isine gitmek için bir sans verir çünkü franchising kavrami önemlidir. Bu düzenlemede, bir güvenlik agi franchise saglanir, iyi bir Franchise beri AOS yatirim kesinlikle sektöründeki iyi bir isim onayladi oldugunu ve yeni franchise her iki taraf ugruna uygun olmasini saglamak isteyeceksiniz. Ayrica, kavram franchise dogrudan deneyim gerektirmez. Bu nedenle, o baska türlü kabul olmayabilir is çesitli erisim çok açar.

Bir is gerekmez baslayan zor ve riskli oldugunu kanitlamistir çünkü Nitekim, franchising sektöründe önemli bir kavram haline gelmistir. Aslinda, franchising ile, bu çocuk oyuncagi olabilir.

uk Franchise dizin franchising bilgi kaynagi