gerçekten video oyun test isleri yapmak iyi ki ödeme

Video oyun test isleri yapmak gerçekten de birçok is arama kafasinda yanan bir soru oldugunu ödemek. Eger internette tam is, veya yari zamanli arayan uzun bir süre geçirdim, büyük olasilikla gördügünüz veya evde, günde yüzlerce dolar kazanç video oyun test okudum, sadece oyunu test. Bu gerçekten dogru olabilir ya da sadece yari-gerçekler ve reklam yutturmaca bir demet miyim?

Yeni bir is ararken, ya da para video oyun test isleri ödeme ne kadar bilmek istiyorum bir noktada, ek gelir kazanç bir yol ariyor sürecinde iseniz. Baska bir “bana para göstermek” koymak için!

Ne yazik ki, herhangi bir video oyunu test is evde oturup oynamak için günde yüzlerce dolar birkaç ödemek durumunda. Gerçekte, en anketler ortalama kazanç saat basina 8 $ 15 (ABD’de) araliginda oldugunu ilgili video oyun test isleri rapor alinir. Eger dünyanin baska yerlerinde yasiyorsaniz Açikçasi bu ücret degisir; büyük olasilikla yerel asgari ücret düzenlemeleri bagli olarak daha az kazanacagim.

Evden çalismak eger hala saat basina 8 $ 15 (daha fazla veya daha az bulundugunuz yere bagli olarak) yapma kavrami hala çekici olabilir. Bir kez daha, bu evde bir video oyun test olma fikir hüsnükuruntu genellikle ve sadece nadiren olur. (Baban veya annen sirketin sahibi sürece!) Is test En ücretli oyunlar, oyun gelistiricilerin test tesisi bünyesinde çalismak gerektirir. Bu çok rekabetçi, multi-milyon dolarlik pazarda yeni oyun ürünlerin test çevreleyen yüksek güvenlik verilen sasirtici degildir. Bir video oyunlari test olarak en likey Eger tartismak ya da yayinlamak test katilan oyun hakkinda herhangi bir bilgi veya anlik ates ve olasi suç ihtimali yüz belirten yasal bir belge imzalamak zorunda olacak.

Henüz size video oyunlari oynamak için ödeme bir is konusunda gerçekten ciddi olup olmadigini bir göz sürekli istihdam uzunlugudur. En giris seviyesi video oyunu test isler hakkinda aslinda onlar sinirli bir süre olmasidir. Bu kez test asamasinda üzerinde çalistiginiz oyun için üzerinde oldugu anlamina gelir, bu pazara gönderilen veya çok fazla sorunlari nedeniyle hurdaya, is bulma bitti. Bir meyve seçici olmak gibi düsünün. Meyve sezon bittikten sonra, isini yapar. Eger sansliysaniz ve iyi bir isçi olan varsa, baska bir oyun test proje koymak olabilir, ancak oyun sirketleri genellikle sadece almak için, son anda ekstra video oyun test çok ise ürün pazarlama süre karsilamak için zaman bitmis .

Son bir göz is faydalari vardir. Eger sirket ya da is tam zamanli, sürekli çalisan degilseniz tam zamaninda ise kadar çogu diger kariyer gibi, bu tür tibbi ve saglik sigortasi gibi is faydalari verilmez.

Yani sonuçlandirmak için, video oyun test isleri gerçekten harika? Muhtemelen düsük ücret, is güvenligi eksikligi ve birkaç sirket faydalari sadece nedeniyle bir video oyunlari test olarak kariyer yapmak isteyen birisi için. Ancak böyle video oyunlari oynamak gibi zevk bir sey, yapmak için bazi ekstra harcama para kazanmak isteyen, o zaman bir video oyunu test is takip etmek makul bir is olabilir.

Kendimi çelisen riskini göze alarak, bu kesinlikle giris seviyesi video oyun test olarak baslar ve zaman içinde deneyim ve kaliteli bir is performansi ile gelen daha iyi ödeme pozisyonlara kendilerini çalisacak insanlar oldugunu belirtmek gerekir. Yani, evet, bazi insanlar oyun sektörüne bir basamak olarak video oyun test isleri kullanmak ve sonunda iyi bir maas ve oyun sirket içinde yönetim kademelerinde ile gelen faydalar kazanmak için baslayabilir.