görüsme giysi – nasil görüsme dogru ilk izlenim yaratmak için

Eger görüsmeci size toplanti 3 saniye içinde ve size bir izlenim olusturacak biliyor muydunuz bu kötü bir izlenim ise, iyi oldugunu söylemek bile ne, geçis zor?

Bu durumda, ve arastirmalar oldugunu söylüyorsa, dogru ilk izlenim yapmak gerekir. Ne görüsme giysi size giyiyorsun bu anahtaridir. Dedikleri gibi, “bir ilk izlenim ikinci bir sans asla” ve bir is görüsmesi durumunda, bu Hayalinizdeki is hiç 2. sans anlamina gelebilir!

Bu yüzden sayimi yapmak. Iste nasil:

Eger rahat ve modern çalisma ortami bilmek bile, her is görüsmesi için profesyonel ve konservatif elbise. Bu underdressed olmak overdressed ama Tamam asla olmak iyidir.

Bu düzgün bir sekilde görüsme giysi ütü anlamina gelir. Sen, sordu Ceketini kaldirmak için, davet degil ve sadece gömlek / bluz yaka ütü pisman olabilir.

Genel görünüm de dikkat edin.

Saçiniz temiz ve düzenli olmalidir. Bu kesme ihtiyaci varsa bunu gün görünüyor nasil rahat konum, bu yüzden birkaç gün is görüsmesi önce bunu.

Tirnaklarinizi temiz ve düzenli olmalidir. Eger görüsmeler ile el sallamak olacak ve ellerinizi is röportajda bütün zaman görüntüler olacak.

Elbette taki giymek ama asiriya kaçmayin.

Ayni parfüm için de geçerli ya da tiras losyonu ve makyaj.

Ayakkabilarini temizlemek ve parlatmak. Sizin uygun birinci sinif olsa bile, kirli, cilasiz ayakkabi bir hayir-hayir vardir.

Tüm is görüsmeci onlar size nasil baktiginiza bagli daha ne söyleyeceklerini daha fazla ilgi ama kötü bir görünüm iyi bir görüsme berbat oldugunu kabul edecektir söyleyecektir. Bu görüsme senin izin vermeyin.