görüsme sinirler – kontrol altinda görüsme sinir alma konusunda tavsiye

Hatta en güvenli is görüsmesi adaylar görüsmesi sinirler muzdarip, ancak hafif, bunu göstermek ya da itiraf bile.

Ama kontrol altinda sinirlerinizi alabilirsiniz ve bunu yaparsaniz, daha iyi bir is görüsmesi var ve Hayalinizdeki is için aldi alma sansinizi yükseltmis olursunuz.

Burada is görüsmesi sinirler yönetmek ve en iyi mülakat performansi sunmak için 7 basit ipuçlari.

Top Ipucu: 1: is görüsmesi için uygun hazirlayin. Bu asagidakileri içerir:

• görüsme giysiler giymek ne Planlama
• (zaman bol veren) görüsme varis Planlama
• örnekler de dahil olmak üzere, sik mülakat sorulari ve vermek cevaplari düsünmek
• sormak için bazi mülakat sorulari Planlama

Bazi adaylar ‘manset kapali’ daha iyi cevap vermek inanci, görüsmede ‘kanat’ tercih. Ancak arastirmalar onlarin is görüsmesi için iyi hazirlamak adaylar olmayanlar daha iyi yapmak ve daha büyük bir basari oranina sahip oldugunu hissediyorum oldugunu göstermektedir.

: Buna ek olarak

2. Iyi bir gece uykusu var çalisin. Biraz daha erken yiyin ve normal süre önce yataga gidin. Eger zor uyuklamak için bulursaniz, bir rahatlama CD ya da dinlenmek için benzer dinlemek.

3. Genellikle kahvalti bile, bol zaman kalk ve iyi saglikli bir kahvalti var.

4. Görüsme ögleden sonra ise, görüsmeden önce 90 dakika ögle yemegi yemek. Bu vücudunuzun beslenen saglar ama çok sindirmek için bir sans verir, bu nedenle enerji beyin degil, mide yönlendirilir.

5. Eger görüsme için çagrilacak beklerken, böyle bir aile tatili, bir çizgi an ya da yilbasi gibi mutlu kilan bir sey düsünmek için biraz zaman alabilir. Bu verir iyi duygular üzerinde durmak. Bu is görüsmesi daha iyi performans saglayarak, görüsme sinirler azaltmak ve emin düzeylerini yükseltmek, refah hissinizi artiracaktir.

6. De bazi nefes egzersizleri yapin. Burnunuzdan nefes, agzinizdan nefes sonra, 2 saniye basili tutun. Mümkünse gözlerini kapali, birkaç kez tekrarlayin.

7. Perspektif içinde is görüsmesi tutun. Hayatta bu is bulma baglidir ama nadiren yaptigi gibi hissedebilirsiniz. Bu is yoksa, orada baskalari olacak ve bu is görüsmesi deneyiminizi sadece bir sonraki size yardimci olabilir. Yani gerçekte bir kavrama tutmak ve düsüncelerinizi negatif olanlar dönüp izin vermeyin.

Bu basit adimlari izleyin ve is görüsmesi sinirlerin kontrol hissedeceksiniz, yerine onlari kontrol olma.