hayallerinizdeki is almak için bes yol

Eger mevcut is ve ya yukari tasimak ya da geçmek için hazir ile sinirli? Belki de daha yüksek ücret, daha iyi faydalari, ve daha bir çok is tatmini ile yeni bir is aramak için zamani hissediyorum. Ve, büyük olasilikla, size küçültüldü oldum, gidelim, ya da ates ve iyi bir is hizli gerekir.

Sansi, bu durumlardan biri veya tüm yasadiysaniz vardir. Artik yeni bir is ariyor olabilir. Eger öyleyse, size hayallerinizdeki is bulmak ve arazi yardimci olmak için bu bes basit ipuçlarini yararlanabilir.

Ben büyük bir personel firma CEO’su olarak benim 25 yil boyunca bu stratejileri ögrendim. Bu süre içinde, daha sonra bir kariyer koçu olarak, ben hayal edebileceginiz her kisi, is, basari öyküsü tür ve korku hikayesi ile çalisti. O yillarda itibaren seni istiyorum isin türüne almak için bu bes en iyi yolu panoda.

1. EYLEM al! Bu iki kisa kelime hazine için anahtardir. Çogu insan çok, yorgun çok cesareti, ya da yeterince atlamak ve is arama baslamak için motive degil, onlar da çok çalistiriliyordu çünkü hak ettikleri is alamadim. Orada oturup etmeyin – SIMDI, hareket olsun!

2. Yeteneklerini, fikirleri ve basarilari dikkat çekmek için kendi boynuz toot. Bu, mevcut organizasyon yukari tasimak için çalisan insanlar için geçerlidir. Çok sik bizim basarilari asagi oyun ve tanitim zamanda göz ardi almak kadar rüzgar. Eger nazik patron için yeteneklerinizi, iyi fikirler ve büyük kazanç isaret emin olun.

3. Ekstra mil gitmek. Eger yeni bir is ariyorsaniz, sadece bir özgeçmis ve bir üst yazi ile bitmiyor. E-posta yoluyla fikirleri ile isveren yardim teklif, cep telefonu ile 7/24 kendinizi kullanilabilir hale getirmek, ya da onun uygun bir zamanda isverenin ofisi tarafindan durdurmak için sunuyoruz.

4. Kalabaliktan OUT durun. Tüm diger basvuru kendinizi ayirmak için yapabilecegim bir sey önünüzde mil koyacagiz. Sen, özgeçmis farkli bir yazmak kurye söyleyerek teslim uygulama paketi olabilir, DVD video üzerinde fikir koymak, ya da sizin için basvurdugunuz is ile ilgili sorulari yanitlamak için özel bir web sitesi olusturmak.

Hayal bu üzerinde çalismaya gidelim. Eger konum sanayi düsünün, konustugunuz patron kisilik ve ne yaratici strateji en iyi olagandisi yeteneklerini dikkat çekmek olabilir.

5. Bir lider olmak. Eger öne çikarin için çalisirken, isverenlere bir lider gibi. Her isveren, sorunlari çözmek tasarruf, üretimi artirmak ve bakim bir sürü olmadan devam baskalari ile iyi çalisabilir kendini motive insanlar, ihtiyaci vardir. Eger kisi, isveren iyi seyler yapmak için güvenebileceginiz bir lider bu tür konum göstermek için adimlar atin.

Hayallerinizdeki is ya da mevcut konumda yukari tasimak için bu 5 basit stratejileri kullanin. Kendinizi daha görünür hale ve en iyi özelliklerini dikkat çekerek, büyük ölçüde eksik olabilir tanima alma sansinizi artirir.