hayallerinizdeki kariyer için gitmek için motivasyon kesfetmek

Tebrikler. Çok düsünce ve arastirmadan sonra, sizin için dogru olan kariyer kesfettiler. Bu düsüncesi tutku, cosku ve ilham ile doldurur. Bu kariyer büyük bir katki yapmak için en sevdiginiz ve en iyi yeteneklerini kullanma firsati verecektir. Bu onun, dedi Joseph Campbell adlandirilan bu isin türüdür “sizin mutluluk izleyin.”

Ahead Paketi

Önünüzde kendi kesfetti degil diger pek çok konum “mutluluk.” Eger dogru geçim kesfetti minnettar hissediyorum, ama simdi bir ikilemle karsi karsiya. Riskleri vardir. Eger rüya is ya da isine mevcut is veya is ve önümüzdeki dalma çikmak mi? Faturalarinizi ödemek mümkün olacak mi? Aileniz ve arkadaslarinizla ne düsünecek? Bu kariyer pratik?

Kalp ve zihin Çatisma

Kalbin “ne duruyorsunuz” diyor. Eger baska bir yerinde korkmus ve dikkatli öneriyor. Korkular size görünmeye baslayacak bilmiyordum. Sen “Ben basarisiz ne olur?”, Merak ediyorum Eger, diyor kalp veya zihin kismini dinlerken “Hayallerinizi için gitmek,” gelip sik sik korkuyor. Aklini kendini koruma bölümü kaygi uyandirmaktadir. Kendinizi iki parça size destek çalisiyorsunuz. Her iki parça duydum ve dikkate alinmasi gereken. Nihai karar vermeden önce, aklini bu parçalar arasinda yogun iç çatisma yasayabilirsiniz.

Bir savas veya boks maçi size içinde oluyor gibi hissedebilirsiniz. Bir keresinde kendi is baslatmak için güvenli bir is ayrilmadan önce iiner çatisma yasadi. Ben istikrarli bir maas, mükemmel faydalar vardi, ve en az üç yil bir emekli maasi almasini oldu. Arkadaslarimin ve ailemin bazi hayallerimi takip etmek benim isim birakarak karsi beni uyardi. Ben gidiyorum benim için iyi olduguna karar verdi.

seçim yapmak sizin

Sana bunu yaptim sekilde yapmak için etkilemek için degil, bu ikilem yasamis oldugunu bildirmek için benim deneyim paylasiyorum. Ideal bir part-time is baslatmak ve is ayrilmadan önce insa, ya da bir is bir ise gitmek için. Birbirleri için yanlis olabilir için ancak, dogru olani. Sadece isinizi birakmak ne zaman ve yavas yavas ya da hizli bir sekilde yapmak için karar verebilirsiniz. Bu kisisel makyaj, kosullar ve mali baglidir.

dikkate sorular

Nasil tutku sürdürmeye karar verebilirsiniz? Burada yardimci olabilecek bazi sorular vardir.

1. Eger hayallerinizi takip yoksa ne sizin ve sevdikleriniz için maliyeti olacak? Mevcut isinizi veya is birakma maliyeti nedir?

2. Tutku pesinde yararlari nelerdir? Eger bu is çikmak, ne faydalari kaybedersiniz?

3. Eger basarisiz olursa ne? Size hayatinizin sonuna geldiginizde, yerine denenmis ve denedim hiç daha basarisiz olurdu?

4. Eger basarisiz biliyordu eger ne yapardin?

5. Bu iç arama devam olmadigini nasil kendinizi hissedeceksiniz? Eger öz-deger olarak sizin duygularinizi ne çalismayin olur?

korkuyu asmak için adimlar

Ayrica asagidakileri dikkate alin:

1. , Hedef dogru ne kadar yavas hareket etmeye baslar. Bir hobi olarak, ya da gönüllü çalisma, ya da yari zamanli istihdam olarak baslatin. Küçük adimlar ile rüya dogru yolculuk baslar. Emerson “Eger korku ve korku ölüm kesin bir sey yapin.”, Anlatti Eylem güçlü! Goethe göre, “ne olursa olsun yapmaniz düsünüyorum, ya da yapmak inaniyorum, o baslar. Eylem bu sihirli, zarafet ve gücü vardir.”

2. Sans aldi baskalarinin hayatini Refllect, hayallerindeki is için gitti ve basarili oldu.

3. Ev ve ofis içinde ilham verici alintilar ve resimler yerlestirin.

4. Ruhunuzu asansör ve motive CDS dinle.

5. Kendinizi içinde bakmak ve size çalisma hayatinin geri kalanini geçirmek istiyorum nasil karar.

Eger yerine layik bir amaç için dogmus. Dünyanin Yeteneklerinizi ve katki ihtiyaci var. Benim tutku takip korkusu mücadele zaman bana üzerinde olumlu bir etkisi vardi Helen Keller tarafindan güçlü bir alinti ile bas basa birakiyoruz. Ben hayallerinizi takip etmek size ilham umuyoruz. “Üstesinden gelmek için herhangi bir sinirlama olsaydi insan deneyiminin muhtesem zenginligi ödüllendirici sevinç bir sey kaybedecek. Hareket için hiçbir karanlik vadiler olmasaydi tepenin yarim saat kadar harika olmaz.”